برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: اعضای هیئت مدیره از استعفای من خوشحال هستند

سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۸ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص استعفایش از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر می رسد اعضای هیئت مدیره از استعفای من خوشحال شدند.

محمد رویانیان اظهار داشت: به نظر می رسد اعضای هیئت مدیره از استعفایم خوشحال شدند،معتقدم که آقایان از نبودن من در این باشگاه خوششان آمد و البته در شرایط موجود آنها از حق پرسپولیس هم به خوبی دفاع نکردند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: یک دفعه این همه جریمه برای پرسپولیس چه معنی می دهد. این که بخواهند هواداران را تنبیه کنند درست نیست، این مسائل باید قانونی حل شود.

وی تصریح کرد: باید به موقع حکم دایی را صادر می کردند اما آمدند و چند حکم را به یک باره صادر کردند اما ما باز هم تابع مقررات و قانون هستیم.

رویانیان اظهار داشت: این طور حکم صادر کردن در شأن حسن زاده که فردی عاقل و بالغ است، نبود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد : ما نباید تنبیه شویم ما از جامعه داوری انتظار داریم. دیشب در برنامه ۹۰ اشاره کردم که من دست داوران شرافتمند را می بوسم و مشکلی با داوران سالم نداریم.

رویانیان خاطرنشان کرد: من فکر می کنم بازیکنان همچنان با قدرت بازی می کنند و ذره ای از توانشان بعد از من کم نخواهد شد. هرتصمیمی که در مورد من گرفته شود، با کمال میل قبول خواهم کرد.

خبرهای تصویری

بعدی قبلی

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391