برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: اعضای هیئت مدیره از استعفای من خوشحال هستند

سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۸ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص استعفایش از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر می رسد اعضای هیئت مدیره از استعفای من خوشحال شدند.

محمد رویانیان اظهار داشت: به نظر می رسد اعضای هیئت مدیره از استعفایم خوشحال شدند،معتقدم که آقایان از نبودن من در این باشگاه خوششان آمد و البته در شرایط موجود آنها از حق پرسپولیس هم به خوبی دفاع نکردند.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد: یک دفعه این همه جریمه برای پرسپولیس چه معنی می دهد. این که بخواهند هواداران را تنبیه کنند درست نیست، این مسائل باید قانونی حل شود.

وی تصریح کرد: باید به موقع حکم دایی را صادر می کردند اما آمدند و چند حکم را به یک باره صادر کردند اما ما باز هم تابع مقررات و قانون هستیم.

رویانیان اظهار داشت: این طور حکم صادر کردن در شأن حسن زاده که فردی عاقل و بالغ است، نبود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادامه داد : ما نباید تنبیه شویم ما از جامعه داوری انتظار داریم. دیشب در برنامه ۹۰ اشاره کردم که من دست داوران شرافتمند را می بوسم و مشکلی با داوران سالم نداریم.

رویانیان خاطرنشان کرد: من فکر می کنم بازیکنان همچنان با قدرت بازی می کنند و ذره ای از توانشان بعد از من کم نخواهد شد. هرتصمیمی که در مورد من گرفته شود، با کمال میل قبول خواهم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391