برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: آقای علیپور! چرا نمی‌گذارید همه شفاف حرف بزنند؟

دوشنبه، ۱۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۶ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: ما باید فضایی ایجاد کنیم که همه حرف‌هایشان را در مورد اتفاقات فوتبال به زبان بیاورند، آقای علیپور! چرا نمی‌گذارید این اتفاق بیفتد؟

محمد رویانیان

محمد رویانیان ابتدا ضمن اعتراض به رأی صادره درباره مولایی و حاتم که آنها نیز به همراه داوران بازی پرسپولیس و سپاهان تعلیق شده‌اند، اظهار داشت: آقای علیپور ما باید فضایی ایجاد کنیم که هر فردی هرچه می‌داند با راستگویی و شفاف‌سازی برای فوتبال پاک آن را به زبان بیاورد.

وی افزود: سؤال ما اینجاست، شما می‌گویید رأی در خصوص حاتم و علیپور ربطی به پرسپولیس ندارد و متعلق به فصل گذشته است پس چرا این رأی را امسال و مصادف با پرونده پرسپولیس و سپاهان اعلام کردید. ما به شدت به تعلیق این دو نفر که شفاف حرف‌هایشان را زدند اعتراض داریم.

رویانیان ادامه داد: شما به دنبال این هستید که همه هیچ حرفی نزنند و فقط سکوت کنند واقعاً برای من سؤال اینجاست چرا خبر تعلیق مولایی و حاتم در پرونده قهرمانی مطرح شده؟ چه ربطی این موضوع به پرسپولیس دارد؟ آقایان تخلف کردند مربی و دست‌اندرکاران تیم ما را تعلیق می‌کنید. این موضوع هیچ ربطی به پرسپولیس ندارد و شما نباید حاتم و مولایی را کنار قهرمانی برایشان رأی صادر کنید چون اینها فقط راست گفتند و بس.

وی خاطرنشان کرد: حالا که شما اسم این افراد را کنار قهرمانی آورده‌اید همه می‌گویند این موضوع ربط به پرونده بازی سپاهان و پرسپولیس دارد. این رأی برای ما قابل قبول نیست و قطعاً پیگیری می‌کنیم. من از این رأی شما درباره این دو نفر به جد انتقاد دارم و از شما خواهش می‌کنم موضوع را بسیار شفاف توضیح دهید و حق مولایی و حاتم را که راست گفته‌اند به آنها برگردانید. من با جدیت این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان یادآور شد: من باید بدانم تخلف مولایی و حاتم چه بوده است، دوماً چرا این موضوع را به پرونده قهرمانی ربط داده‌اید. شما می‌گویید موضوع این دو نفر ربطی به این پرونده ندارد اما همزمان همه چیز را اعلام کرده‌اید که جای سؤال دارد. شما می‌گویید همه چیز به گذشته برمی‌گردد پس چرا امروز این موضوع را اعلام کرده‌اید؟ موضوع قهرمانی با این ماجراها فرق دارد و ما از قهرمانی شکایت کرده‌ایم و شاهدان نیز نظر خود را گفته‌اند اما به اشتباه شما کسانی را تعلیق کرده‌اید که فقط راست گفته‌اند. من دلیلش را نمی‌دانم و قطعاً به این رأی اعتراض داریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391