برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: دایی نگاه مثبتی به فعالیت مطهری دارد

سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۴۴ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مراسم معارفه سرمربی امید پرسپولیس گفت:خوشحالم علی دایی هم نگاه مثبتی به حضور مطهری در تیم امید دارد و مطمئنا تعاملی خوب بین آنها شکل خواهد گرفت.

محمد رویانیان

مراسم معارفه حمید مطهری سرمربی جدید امید تیم پرسپولیس با حضور محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه، حمید استیلی رئیس آکادمی، بهنام ابوالقاسم‌پور مدیر استعدادیابی، پایان رأفت مدیر اجرایی آکادمی و همچنین مهرداد میناوند در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.
در ابتدای این مراسم محمد رویانیان گفت: یک سال و نیم برای راه‌اندازی این آکادمی تحقیق کردم و یک سری از اقدامات لازم را انجام دادیم. مجوز راه‌اندازی آکادمی پرسپولیس را با رعایت تمامی استانداردهای AFC و فدراسیون فوتبال دریافت کردیم و اکنون یکی از ۸ باشگاهی هستیم که در ایران آکادمی داریم.
وی ادامه داد: در ورزشگاه امام رضا(ع) تمامی امکانات از جمله تجهیزات بدنسازی و وسایل آمادگی جسمانی را فراهم کردیم. خوابگاهی را هم در ورزشگاه امام رضا(ع) ساختیم و اکنون در سراسر ایران ۷۰ مدرسه فوتبال با نام پرسپولیس داریم که تمام آنها بدون هزینه راه‌اندازی شده‌اند. ۱۳ هزار بازیکن در این مدارس فعالیت می‌کنند که برخی از آنها در شهرهای‌شان و در لیگ‌های استانی جزو این تیم‌ها هستند.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: به نظرم اکنون نوبت فوتبال پایه است که به آن رسیدگی کنیم و به همین دلیل برنامه‌ریزی مفصلی داریم. حمید استیلی به ما پیشنهاد داد که از ابوالقاسم‌پور و رأفت در آکادمی‌مان استفاده کنیم و ما هم بعد از بررسی‌ها این کار را انجام دادیم. حتی با برخی افراد پیشکسوت پرسپولیس که در زمینه آکادمی علمی کار می‌کنند و با تجربه هستند در حال مذاکره هستیم تا آنها را نیز جذب پرسپولیس کنیم. این یک کار بنیادین است و باید از تمام سرمایه‌های پرسپولیس استفاده کنیم.
رویانیان اضافه کرد: باید از مطهری هم تشکر کنم که در لیگ برتر فعالیت می‌کرد و حالا رضایت داد که با ما در فوتبال پایه همکاری کند و تلاش‌های زیادی هم در این زمینه خواهد کرد. از نائینی نیز تشکر می‌کنم که برای تیم‌های پایه پرسپولیس زحمت زیادی کشید. من معتقدم تیم امید پرسپولیس، امید بزرگسالان پرسپولیس است و باید تعامل خوبی بین این ۲ تیم باشد. ما باید به جای اینکه هر سال هزینه‌های سنگینی متحمل شویم و از تیم‌های دیگر بازیکن بخریم از سرمایه‌های خودمان استفاده کنیم و حتی بازیکنان‌مان را هم به دیگر تیم‌ها بدهیم. این موضوع قابل دسترس است و مطهری هم از پس کار بر می‌آید. خوشحالم علی دایی هم نگاه مثبتی به حضور مطهری در تیم امید دارد و مطمئنا تعاملی خوب بین آنها شکل خواهد گرفت.
در ادامه این مراسم حمید استیلی عنوان کرد: باید از نائینی تشکر کنیم که زحمات زیادی کشید و به مطهری خوشامد بگوییم. او مدرک مربیگری A آسیا را دارد و در لیگ برتر مربیگری کرده که تجربه خوبی محسوب می‌شود.
نائینی نیز از نگاه ویژه رویانیان به فوتبال پایه تشکر کرد و گفت: رویانیان نگاه ویژه‌ای به فوتبال پایه دارد و من هم اگر بتوانم کاری برای پرسپولیس کنم در خدمت این تیم خواهم بود.
حمید مطهری سرمربی جدید تیم امید پرسپولیس نیز اظهار داشت:‌ من حرف زدن را دوست ندارم و می‌خواهم عمل کنم. اگر بخواهیم حرف بزنیم هیچ اتفاقی نمی‌افتد و مطمئنا در حد حرف باقی می‌ماند. با رویانیان ۲ ساعت جلسه داشتیم و وقت گذاشتیم تا درباره آکادمی بحث علمی کنیم. کارهای بزرگی قرار است انجام شود و فکر می‌کنم اگر ما بتوانیم ۵۰ درصد برنامه‌های‌مان را هم پیش ببریم اتفاق بزرگی رقم خواهد خورد.
وی خطاب به بازیکنان امید پرسپولیس گفت: شما می‌توانید به تیم بزرگسالان بروید و رسیدن به بزرگسالان پرسپولیس با تلاش و کوشش خودتان رقم می‌خورد. هیچ بازیکنی جز با تلاش به جایی نرسیده و اکنون من این موضوع را به شما می‌گویم. از بازگشتم به پرسپولیس خوشحالم و از رویانیان هم تشکر می‌کنم . من در صحبت‌هایم با مدیرعامل پرسپولیس درخواست مالی نکردم و فقط امکانات خواستم تا بتوانیم پیشرفت کنیم. خوشحالم که خیلی سریع هم اقدام شد و امکانات مهیا گردید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391