برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقیان: اتفاقات اصفهان ما را متحدتر کرد

چهارشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۲۷ — گل

خیلی‌ها می‌گویند ما نباید ۱۰ نفره به مشکل می‌خوردیم اما در بازی با سپاهان در زمان و در شرایطی یک بازیکن را از دست دادیم که تاثیر روحی و روانی آن سنگین بود

هافبک با تکنیک پرسپولیس بعد از شکست مقابل سپاهان و در آستانه دیدار با فجر گفت:«آقای دایی و بسیاری دیگر به ما گفته بودند هر قدر به صدر جدول نزدیک بشویم، مشکلات بیشتری برای ما به وجود می‌آید و این را در اصفهان به خوبی درک کردیم. حالا همان اتفاقات باعث شده تا ما متحدتر از قبل بشویم.»

پیام صادقیان افزود:« خیلی‌ها می‌گویند ما نباید ۱۰ نفره به مشکل می‌خوردیم اما در بازی با سپاهان در زمان و در شرایطی یک بازیکن را از دست دادیم که تاثیر روحی و روانی آن سنگین بود. با این وجود عقب هم نکشیدیم و حمله کردیم اما نشد که گل را جبران کنیم. از سوی دیگر بازیکنی از ما اخراج شد که باعث ایجاد تغییرات زیاد در زمین بویژه در خطوط جلو شد که این مساله شرایط را سخت‌تر کرد.»

وی ادامه داد:« آن بازی گذشت، هر چند تبعات آن تا روز آخر لیگ باقی می‌ماند. به هر حال ما دیگر به بازی‌های بعدی خودمان فکر می‌کنیم. قبل از این خیلی‌ها بویژه آقای دایی می‌گفتند که باید مراقب باشیم چون هر قدر به صدر جدول نزدیک‌تر بشویم مشکلات بیشتری برای ما بوجود می‌آورند و همه ما این مساله را در اصفهان تجربه کردیم.»

هافبک خوش تکنیک پرسپولیس که با سایت رسمی باشگاهش صحبت کرده گفت:« آنچه در این بازی برای ما بوجود آوردند روح و روانمان را آزرده کرد اما باعث شد اتحادی که وجود داشت، خیلی بیشتر شود و بچه‌ها انگیزه زیادی پیدا کردند تا با بازی‌های بهتر و قوی‌تر از موانعی که بوجود خواهد آمد بگذرند.با این باخت فاصله ما با صدر جدول پنج امتیاز شد اما مصمم هستیم آن را در پنج بازی بعد جبران کنیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391