برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا: کسر یک امتیاز از پرسپولیس را قبول ندارم

یکشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۵۱ — فارس

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: تصمیمات کمیته انضباطی قابل احترام است اما با کسر یک امتیاز و حتی محرومیت دو جلسه‌ای علی دایی را قبول نداریم.

محمود سالارکی در مورد محرومیت دو جلسه‌ای علی دایی و کسر یک امتیاز از پرسپولیس اظهار داشت: ما همه معتقدیم باید به کلیه داوران احترام گذاشته شود و این موضوع را سرمربی ما هم بارها اعلام کرده و از هرگونه بی‌احترامی به داوران مخالفیم.

وی افزود: اما معتقدیم باید با متخلفان هم برخورد شود و به سادگی از آنها نگذریم.

سالارکیا افزود: رأی صادره توسط کمیته انضباطی قابل احترام است اما کسر یک امتیاز و محرومیت دو جلسه‌ علی دایی سختگیرانه است چون به نظر ما ۹۰ دقیقه در بازی با داماش به مدافع تیم ملی در خانه خودمان بی‌احترامی کردند و هواداران ما واکنش کوچکی با آنها داشتند.

وی خاطرنشان کرد: در بحث بازی با صبا هم همه دیدند که چه اتفاقی افتاد و موضوع از چه قرار بود و لازم نیست در مورد آن توضیح دهیم به همین دلیل پس از جلسه با رویانیان درباره این موضوع و رأی صادره تصمیم‌گیری خواهیم کرد و نظر باشگاه را اعلام می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391