برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالح:کمبود اردوها در عملکرد تیم ملی تاثیر داشت

چهارشنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۹ — فارس

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: تیم ملی در نیمه اول سردرگم بازی کرد ولی در نیمه دوم شرایط بهتر شد اما کمبود اردوها در عملکرد تیم تاثیر داشت.

مجید صالح

مجید صالح در خصوص دیدار روز گذشته تیم ملی مقابل تایلند اظهار داشت: در نیمه اول تیم ملی مقداری سردرگم بود و فکر می‌کنم راه‌های رسیدن به گل خوب طی نشد. در نیمه دوم بهتر شدیم و بازیکنان خوب عمل کردند اما تایلند نشان داد که فاصله‌ها در آسیا کمتر شده و اینکه بازی در تهران برگزار می‌شود دلیل پیروزی نیست.

وی افزود: مجموعا بازی خوبی را شاهد بودیم و به نظرم تیم ملی ما مستحق برد بود ولی کمبود اردوها باعث مقداری ناهماهنگی بود و در گلزنی خوب عمل نکردیم.

مربی تیم استقلال در خصوص عملکرد بازیکنان جدید مثل بیت‌آشور و جهانبخش نیز گفت: فکر می‌کنم نمی‌توان بیت‌آشور را در آن ۱۵ دقیقه سنجید و باید بازی بیشتری از او ببینیم. البته دژاگه به خاطر دور بودن از شرایط بازی آن اشکان سابق نبود ولی فکر می‌کنم جهانبخش خوب کار کرد و در مجموع بازیکنانی مثل او و سردار آزمون در آینده می‌توانند خیلی به تیم ملی کمک کنند حتی سجاد شهباز‌زاده هم اگر فرصت پیدا کند می‌تواند کمک‌حال باشد.

وی در ادامه صحبت‌هایش گفت: ما از لحاظ پشتوانه‌سازی باید شرایط خوبی داشته باشیم و البته با تجربه‌های ما هم خوب کار کردند و انصاری‌فرد هم نشان داد حضور مثبتی دارد و از زمانی که به زمین آمد خوب کار کرد.

صالح در خصوص انتقاداتی که از حضور بازیکنانی مثل بیت‌آشور، قوچان‌نژاد و خیلی‌های دیگر مطرح می‌شود گفت: سکان هدایت تیم ملی دست کی‌روش است و ما فقط می‌توانیم حرفهایمان را بزنیم اما در مجموع او چیزی را که خودش صلاح بداند انجام می‌دهد. همانطور که دیدید کی‌روش در برنامه ۹۰ گفت که معیارهایش به گونه‌ای است که دلیلی نمی‌بیند که حتما از تیم قهرمان بازیکن انتخاب کند و خیلی واضح گفت که آن چیزی که در تفکراتش وجود دارد را پیاده خواهد کرد. من فکر می‌کنم زمان بیشتری برای قضاوت لازم است.

صالح در خصوص آخرین شرایط استقلال و دیدار دوستانه این تیم مقابل نفتون گفت: آن مسابقه را برای این برگزار کردیم که بازیکنان در شرایط بازی باشند وگرنه نزدیک به یک هفته کار بدنی انجام دادیم و توقع خاصی نبود البته نتیجه هر مسابقه هم مهم است ولی از امروز ملی‌پوشان به جمع ما اضافه می‌شوند و فکر می‌کنم روز شنبه یک بازی سخت را مقابل نفت در پیش داریم چون یحیی گل‌محمدی و همکارانش تیم خوبی دارند و باانگیزه به زمین خواهند آمد.

وی در خصوص غیبت حیدری و تاثیرات آن در عملکرد فنی استقلال گفت: به جز حیدری باید شرایط بقیه بازیکنان را بسنجیم و در این دو سه روز طوری بازیکنان را ریکاوری کنیم که در شرایط خوبی قرار بگیرند.

صالح در پایان در خصوص اینکه آیا استقلال از کورس قهرمانی عقب افتاده است یا خیر گفت: بازی با نفت ما از هفته سیزدهم برگزار می‌شود اما اگر امتیازات لازم را از آن سه بازی عقب‌افتاده بگیریم در کورس می‌مانیم. استقلال احتیاج به ریکاوری روحی و ذهنی دارد که از شرایط لیگ قهرمانان خارج شود. خوشبختانه بازیکنان ملی‌پوش ما یک بازی ملی انجام دادند ولی باید تمامی تیم را به سمت لیگ سوق بدهیم و تا اسفند‌ماه که لیگ قهرمانان مجددا آغاز خواهد شد حواس بازیکنانمان را به لیگ برتر بکشانیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391