برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ساموئل باز هم در تمرین استقلال شرکت نکرد

شنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۰ — ایسنا

تمرین امروز استقلال در حالی برگزار شد که مهدی رحمتی در آن بازیکن شد و ساموئل غایب بود.

جی لوید   ساموئل

تمرین امروز استقلال ساعت ۱۶ با حضور امیر قلعه‌نویی آغاز شد. در تمرین امروز جمشیدیان و قاضی به همراه ملی‌پوشان این تیم غایب بودند و البته ساموئل هم که گفته می‌شود امروز به تمرینات استقلالی‌ها می‌رسد، در تمرین حاضر نشد.

۲۰ دقیقه نخست تمرین امروز استقلال را نرمش و گرم کردن با توپ تشکیل داد و سپس بازی آقا وسط به مدت ۱۵ دقیقه در دستور کار آبی‌ها قرار گرفت.

جواد زرینچه کاپیتان سال‌های نه چندان دور استقلال که فرزندش این فصل با آبی‌ها تمرین می‌کند، در تمرین امروز استقلال حاضر شد و مورد استقبال مهدی فنونی‌زاده و سیروس دین‌محمدی قرار گرفت.

با گذشت دقایقی از حضور او در تمرین استقلال، حمید بابازاده مربی دروازه‌بانان استقلال به سمت او رفت و او را در آغوش کشید و دقایقی با همبازی سابقش به گفت‌وگو نشست.

در حالی که چیزی حدود ۴۰ دقیقه از آغاز تمرین استقلال گذشته بود، فوتبال سه برابر سه در دستور کار آبی‌ها قرار گرفت. این تمرین را همه اعضای کادر فنی استقلال تحت نظر داشتند.

بخش پایانی تمرین امروز را فوتبال درون تیمی تشکیل داد که البته به دلیل کمبود نفرات، سیدمهدی رحمتی و سیدمهرداد حسینی دو دروازه‌بان آبی‌ها به عنوان بازیکن در تمرین بازی کردند.

در ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه جواد زرینچه محل تمرین استقلال را ترک کرد. تمرین امروز استقلال را در حدود ۳۰ تماشاگر دیدن کردند. تمرین آبی‌ها ساعت ۱۷:۳۰ به پایان رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391