برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

معاون حقوقی باشگاه سپاهان: سالارکیا فقط الفاظ رودرو و مستقیم را قبول می‌کند

دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۲ — باشگاه خبرنگاران

معاون حقوقی باشگاه سپاهان در خصوص شکایت باشگاه سپاهان از علی دایی گفت: ما شکایتمان را تقدیم سازمان لیگ کردیم تا کمیته انضباطی را ارجاع کنند.

تیم سپاهان و تیم ذوب آهن

جازان افزود: علی دایی اسطوره فوتبال ایران صحبت‌هایش به طور مستقیم و غیرمستقیم به داور و هم به باشگاه سپاهان مربوط است به خاطر همین ما از این مربی شکایت کردیم.

معاون حقوقی باشگاه سپاهان در مورد اظهارات معاون حقوقی پرسپولیس گفت: سالارکیا در مورد شکایت باشگاه سپاهان از گفته‌های رویانیان در مورد یک باشگاه صنعتی نظر مشابهی داشت، به هر حال علی دایی باید رودررو الفاضی بیان می‌کرد تا سالارکیا آن را قبول می‌کرد، اذهان عمومی و فوتبالدوستان مواقفند که گفته‌های دایی توهین به باشگاه سپاهان بود.

وی عنوان کرد: ما از منظر حقوقی مسایل مطرح شده توسط دایی را تهمت، افترا و تشویش افکار عمومی می‌دانیم، کمیته انضباطی باید اتهامات وارده توسط دایی را رسیدگی کند.

معاون حقوقی سپاهان گفت: به طور طبیعی ارجاع پرونده شکایت ما از سازمان لیگ به کمیته انضباطی چند روز طول می‌کشد. مسئولان کمیته انضباطی هم درست بیان کردند که هنوز شکایت ما به دستشان نرسیده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم علی دایی از این الفاظ دیگر استفاده نکند چرا که شأن دایی بالاتر از مطرح کردن این صحبت‌ها است. ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا از کیان باشگاه دفاع کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391