برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سید صالحی:علی دایی نان دلش را می خورد

جمعه، ۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۴ — گل

-سبک فوتبالش و حتی استیل پا به توپ شدنش شبیه دایی است.یک مهاجم گلزن که بر خلاف خیلی از مهاجمان لیگ بغل پای ساده را به نحو احسن بلد است.سید با گل ۳امتیازی اش توانست پرسپولیس را از یک تساوی نجات دهد.مصاحبه این مهاجم آماده پرسپولیس یک روز بعد از بازی با فجر بخوانید.

سید مهدی سید صالحی

بر خلاف انتظار فجر در مقابلتان خوب بازی کرد؟
بله تیم فجر تیم دونده و. خوبی بود که توانست در آزادی هم خوب بازی کند و نشان داد جایگاهش در جدول این نیست.بازی خیلی خوبی بود.بعد از ببازی با سپاهان که آن اتفاقات افتاد با صحبت های علی آقا همگی آرام شده بودیم و اماده شکست فجر بودیم.خدا هم کمک کرد و من واقعاً نقشی نداشتم در واقع زحمات بچه های تیم وکادر فنی بود که به ثمر نشست.
از گلی که با یک بغل پای حرفه ای زدی بگو؟
این گل هم لطف خدا بود و من هم همیشه روی بغل پاهای خودم تمرین می کنم و سعی می کنم از فرصتی گه برایم به وجود می آید نهایت استفاده را بکنم.
تو امید اول گلزنی در پرسپولیس هستی و چند هفته ای بود که ناکام بودی؟
من در این هفته‌ها فکر و ذکرم این بوده که مفید باشم.من به فکر فقط گلزنی نبودم و می خواستم با تلاش و جنگندگی به تیمم کمک کنم تا به نتیجه برسیم.
موقعیت هم انصافاً کم گیرم می آمد،البته در این بازی پیام صادقیان خیلی من را خوب دید و و خیلی خوب پاس می دهد..او قطعاً به یکی از پاسور های خوب ایران تبدیل می شود.
بعد از گلت به سمت دایی رفتی چشم در چشم او چه چیزی را فریاد می زدی؟
علی دایی اولین کسی بود که من را به تیم ملی دعوت کرد و من همیشه دوست دارم برای او مفید باشم.من علی آقا را خیلی دوست دارم و این را از ته قلبم می گویم.با تمام وجودم برای او بازی می کنم و سرم را هم برای او می دهم.وقتی که گل را به ثمر رساندم به سمت علی آقا رفتم و فریاد زدم که علی آقا خدا به آدم عزت می دهد و خدا هم با ماست.
صدر جدول را پس می گیرید؟
الان جدول زیاد بالا و پایین می شود از خدا می خواهم سال خوب پرسپولیس باشد و مطمئناً با تلاش و طی کردن یک روند خوب به صدر جدول هم می رسیم.
با گلی که زدی دوباره نشان دادی که می خواهی به سمت آقای گلی بروی؟
اولاً که این گل عنایت خدا بود در ثانی من تمام فکر و ذکرم مفید بودن برای تیم است و اداعیی هم ندارم.من ضعیف ترین بازیکن ایران هستم ورسیدن به آقای گلی بخش کوچکی از کار من است.
داوری چطور بود؟
من کاری به داوری ندارم و فقط به فکر بازی کردن هستم.این در حیطه وظایف من نیست.
بعد از بازی با سپاهان روزهای پر فشاری را داشتید؟
بله واقعاً سخت با آن شرایط امتیاز مهمی را از دستمان در آوردند.روی علی آقا خیلی فشار بود و برای همین همه تلاش کردیم که ایشان را رو سفید کنیم.
نظرت در مورد اینکه بهترین بازیکن بازی شدی چیست؟
این هم لطف خداست اما به نظر من بهترین بازیکن زمین هوادران بودند که تا آخرین دقیقه تیمشان را حمایت کردند و به ما انرژی دادند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391