برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: فیفا یک مدرک را به اشتباه از ما تقاضا کرده است

یکشنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۹ — باشگاه خبرنگاران

وکیل باشگاه پرسپولیس گفت: یکی از مدارکی که فیفا از ما خواسته است در واقع باید از خود تیاگو مطالبه شود که این موضوع را به اطلاع فیفا می‌رسانیم.

مصطفی شکری

مصطفی شکری اظهار داشت: در پرونده تیاگو مثل پرونده‌های دیگری که در فیفا مطرح می‌شود یکی از دغدغه‌های ما صیانت از اعتبار کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به عنوان مرجع ذیصلاح داخلی در رسیدگی به چنین اختلافاتی است. در لایحه دفاعیه‌ای که برای فیفا ارسال می‌کنیم این مساله لحاظ شده است و در کلیه پرونده‌ها، حتی اگر در تطابق با قوانین داخلی و فیفا به این نتیجه برسیم که بخشی از مطالبه افراد به حق است، آنرا می‌پذیریم و چنین سیاستی از سوی مدیریت باشگاه پرسپولیس برای ما تعیین شده است اما اگر در جایی هم ببینیم منافع و حق باشگاه در خطر است از کلیه ظرفیت‌های حقوقی و قراردادی بهره می‌گیریم.

مشاور پرسپولیس در امور حقوق بین‌الملل در ادامه تصریح کرد: موضوع مطرح شده از سوی تیاگو از دو منظر حقوقی قابل بحث است که هر دو را در نظر گرفته‌ایم. همچنین فیفا از ما مدارکی را خواسته است که در یک مورد این درخواست درست نیست و در لایحه دفاعیه خود، موضوع را به فیفا متذکر می‌شویم. آنها از ما شکواییه تیاگو، مطرح شده در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال را خواسته‌اند که اشتباه است و این را باید از تیاگو یا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بخواهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391