برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سکوت مایلی کهن پرسروصداست ؛ جمع آوری مدرک به کجا می رسد؟

سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۹ — گل

ظاهرا در این مورد محمد مایلی‌کهن و نادر فریادشیران با یکسری از دوستان فوتبالی هم صحبت کردند تا مدارک لازم را به‌دست بیاورند

دعوا و درگیری به اوج خود رسیده بود که یکدفعه محمد مایلی‌کهن تصمیم گرفت سکوت کند، هم خودش و هم دستیارش!

این اتفاق البته بدون دلیل نیست و دلایل خاص خودش را دارد. از یک طرف شرایط تیم را در نظر گرفته که در آستانه بازی حساس با ذوب‌آهن است و از طرف دیگر صحبت‌های محمدرضا کشوری‌فرد مدیرعامل باشگاه را لابد شنیده و خوانده. البته ظاهرا با وجود اینکه کشوری‌فرد گفته بود از مایلی‌کهن و فریادشیران خواست به این دعوا پایان دهند اما گویا چنین اتفاقی نیفتاده بود و مدیرعامل صبایی‌ها با هیچ‌کدام از این ۲ مربی صحبتی در این مورد نداشت.

تنها یک بار سر تمرین حاضر شد و قبل از اینکه بخواهد صحبتی کند، نادر فریادشیران مربی تیم به سمت او رفت و گفت: «شما قبل از اینکه بخواهید صحبتی کنید من می‌خواهم بگویم که هم من و هم آقای مایلی‌کهن تصمیم گرفتیم دیگر صحبتی نکنیم.» بعد از آن هم محمد مایلی‌کهن به سمت کشوری‌فرد رفت و این صحبت را تایید کرد. البته این تصمیم تنها به‌خاطر باشگاه و کشوری‌فرد نبود بلکه دلایل جالبی دارد.
نادر فریادشیران دستیار مایلی‌کهن که پا به پای سرمربی صبایی‌ها حرکت می‌کرد و جواب صحبت‌های دایی را می‌داد، دلیل این سکوت را اینچنین بیان می‌کند: «دیگر چیزی برای گفتن نداریم. هر چه بوده تا الان گفتیم. اگر چیزی باشد باز هم می‌گوییم اما فعلا حرف‌هایمان تمام شده.»
البته ظاهرا فعلا حرف‌هایی که مستند است تمام شده چون فریادشیران جور دیگری حرف‌هایش را ادامه می‌دهد: «البته حرف زیاد است اما ما بدون مدرک حرف نمی‌زنیم و تا زمانی که مدرک نداشته باشیم می‌خواهیم سکوت کنیم. هر وقت مدارک لازم به دستمان رسید حرف‌های‌مان را ادامه می‌دهیم.»
از صحبت‌های فریادشیران هم به‌خوبی می‌شود متوجه شد که محمد مایلی‌کهن و دستیارش الان بیش از هر چیزی به فکر به‌دست آوردن مدرک هستند، مدارکی که در دادگاه ارائه دهند تا نه‌تنها محکوم نشوند، بلکه علی دایی را محکوم کنند؛ محکوم کردن کسی که خودش شاکی است.
ظاهرا در این مورد محمد مایلی‌کهن و نادر فریادشیران با یکسری از دوستان فوتبالی هم صحبت کردند تا مدارک لازم را به‌دست بیاورند اما هنوز چندان موفق نبوده‌اند. آنها در چند روز اخیر به سراغ نفرات مختلفی رفتند اما اکثر این نفرات قبول نکردند وارد بازی شوند. مثلا یکی از مربیان مدارک زیادی داشت اما گفت که به هیچ‌وجه نمی‌خواهد در مورد آنها در جایی مثل دادگاه حرف بزند. البته در میان این نفرات، کسانی هم هستند که حتی خودشان داوطلب شدند تا در دادگاه حضور پیدا کنند و مدارکی را ارائه دهند. یکی از این نفرات که اتفاقا از دوستان صمیمی دایی بود، در برخوردی که اخیرا با دایی داشت به این نتیجه رسید که از مایلی‌کهن طرفداری کند. او ظاهرا در چند روز اخیر جلسه‌ای با دایی داشت و از او خواست کوتاه بیاید و این دعوا را ادامه ندهد اما با برخورد نه‌چندان جالبی از سوی دایی مواجه شد که همین مساله او را به سمت مایلی‌کهن برد. حالا این شخص کنار مایلی‌کهن ایستاده و گفته که در دادگاه مدارکی علیه دایی ارائه خواهد داد.پس با اتفاقاتی که افتاده به نظر می‌رسد این دادگاه، با دادگاه‌های قبلی دایی - مایلی‌کهن، تفاوت زیادی دارد. البته اگر تا قبل از آن بحث آشتی‌کنان و روبوسی‌های تظاهری و صوری به‌وجود نیاید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391