برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تابش: هر چه نگاه می‌کنیم کرانچار را غیرعادی نمی‌بینیم

چهارشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۰:۴۹ — تسنیم

قائم مقام باشگاه سپاهان گفت: از موضوع شکایت پرسپولیس خبر نداریم اما بی‌تردید از خود دفاع خواهیم کرد.

مسعود تابش درباره شکایت باشگاه پرسپولیس از شجاع خلیل‌زاده و باشگاه سپاهان اظهار داشت: نمی‌دانم موضوع شکایت باشگاه پرسپولیس در چه زمینه‌ای بوده اما بی‌تردید در هر دو موضوع سپاهان از بازیکنش و همین‌طور خود باشگاه دفاع خواهد کرد.

وی درباره اینکه گفته می‌شود هواداران پرسپولیس بعد از بازی با سپاهان مورد ضرب و شتم قرار گرفته‌اند، گفت: ما تا ۲ ساعت بعد از بازی در ورزشگاه بودیم و چنین چیزی را مشاهده نکردیم. در حالی که همواره وقتی به تهران می‌رویم این ما هستیم که شرایط بدی را تحمل می‌کنیم و حتی گاهی به خودروهای ما آسیب وارد می‌شود.

قائم‌مقام باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: نمی‌دانم باشگاه پرسپولیس چه بحثی را مطرح می‌کند اما فکر کنم این ما هستیم که باید بپرسیم منظور آنها از اینکه گفتند قهرمانی به آن طرف غش کرده چه کسی بوده و ما خودمان در این موضوع شاکی هستیم. سال گذشته هم آنها بحث آب‌های آلوده را مطرح کردند در حالی که همه می‌دانند تیم‌های میهمان تدارکات خودشان را به همراه دارند و حتی خود ما آشپز هم به همراه خود می‌بریم. با این حال همچنان به این بحث‌ها ادامه می‌دهند.

تابش درباره اینکه روی بحث غیرعادی بودن کرانچار تاکید زیادی می‌شود و این موضوع سبب شایعاتی درباره این مربی شده است، به تسنیم گفت: چه کسی تاکنون کرانچار را در حالت غیرعادی دیده است؟ ما هرچه نگاه می‌کنیم حالت غیرعادی در کرانچار نمی‌بینیم او حتی تاکنون در مصاحبه‌هایش عصبانی و پرخاشگر نبوده و نمی‌دانم این صحبت از کجا مطرح می‌شود.

وی ادامه داد: جالب است که کرانچار در ابتدای فصل گزینه باشگاه پرسپولیس بود و علی دایی هم قبل از بازی با سپاهان از زلاتکو به عنوان مربی خوب و با شخصیت یاد کرد.

قائم‌مقام باشگاه سپاهان درباره دربی اصفهان گفت: خوشبختانه ما با تیم همشهری خود یعنی ذوب‌آهن هیچ مشکلی نداریم. طبیعی است هر دو طرف به فکر سه امتیاز بازی هستند و ما همواره به ذوب‌آهن به چشم رقیبی نیرومند نگاه می‌کنیم. بی‌تردید بازی سپاهان و ذوب‌آهن یک دیدار زیبا خواهد شد و هر تیمی که شایسته‌تر باشد می‌تواند ۳ امتیاز را کسب کند. به نظرم هر دو تیم بخت مساوی برای برتری در این بازی دارند.

وی درباره صحبت‌های سعید آذری که گفته بود با بودن رحیمی دربی اصفهان حساس‌تر می‌شد، گفت: رحیمی از سپاهان نرفته و همچنان عضو هیئت مدیره باشگاه است؛ به هر حال ما به دنبال اینگونه حساسیت‌ها نیستیم. پیش از بازی با پرسپولیس هم گفتیم که ۵۰-۶۰ سال است که با استقلال و پرسپولیس بازی می‌کنیم و این بازی‌ها را بیش از اندازه حساس نخواهیم کرد.

قائم‌مقام باشگاه سپاهان تاکید کرد: به نظرم کشاندن حساسیت به میان هواداران و سکوها اتفاق خوبی نیست. ما با ذوب‌آهن حتی در بحث میزبانی نیز ارتباط بسیار خوبی داریم و همواره در بازی‌های رفت و برگشت فارغ‌ از اینکه کدام تیم میزبان است ظرفیت ورزشگاه میان دو باشگاه نصف می‌شود و ما برای یک رقابت سالم و جدی آماده هستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391