برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدی تاج: یا ریشه فساد را می زنیم یا اتهام زنان را

سه‌شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۱۲ — خبرآنلاین

مهدی تاج می گوید نه فقط سازمان لیگ برتر که نهادهای امنیتی هم به کمک سازمان لیگ می آیند تا یکبار برای همیشه این شائبه فساد در بدنه سازمان لیگ برتر بررسی شود.

مهدی تاج

سالهاست که شایعات زیادی درباره فساد در فوتبال ایران مطرح است. اولین بار این واعظ آشتیانی بود که بدنه سازمان لیگ را به فساد متهم کرد. غیر از او در سال های بعد طعنه هایی از سوی صمد مرفاوی ، مسئولان پرسپولیس و همچنین به صورت شایعات غیر رسمی مطرح بود تا اینکه برنامه دوشنبه شب نود و حرف های مرتضی کریمی کمک داور بازنشسته فوتبال این اتهامات را علنی کرد. او که یک سال قبل به دلیل شایعات بسیار درباره رفت و آمدهای مشکوکش به دفتر یکی از دلالان سرشناس فوتبال و همچنین حرف های ابراهیم قاسمپور و هادی مهدوی کیا شرایطی برایش ایجاد شد که قید داوری را بزند ، در برنامه دوشنبه ۹۰ از مسئولانی در سازمان لیگ اسم برد که به اسم داوران از تیم‌ها پول می گرفته اند شخن گفت. حرف هایی که حالا مهدی تاج را وا داشته تا هرچه سریعتر به این اتهامات رسیدگی کند. او نه تنها از کمیته اخلاق فدراسیون که از نهادهای امنیتی هم خواسته است تا به این ماجرا ورود کنند و خیلی زود اسم های مطرح شده در برنامه ۹۰ به نهاد های ذی صلاح معرفی شدند تا پروسه رسیدگی به این اتهامات آغاز شود. مهدی تاج در این باره به خبرآنلاین می گوید:« مرگ یک بار و شیون یکبار. ما تا ته قصه می رویم. اتفاقا خود ما قبل از همه به دنبال پاسکسازی و سالم سازی فضای فوتبال هستیم. حالا به پرسنل سازمان لیگ اتهام وارد شده است ، اشکالی ندارد ما این شرایط را بررسی می کنیم. هم خودمان در ستاد تخلفات و هم با کمک نهاد های صاحب صلاحیت دیگر ، خیلی ریز و دقیق و در اسرع وقت این رسیدگی اتفاق می افتد و پاسخش هم خیلی شفاف اعلام می شود. اگر فسادی وجود داشته باشد که باید حتما ریشه کن شود اما اگر این‌ها اتهام باشند که باید چنان برخوردی با شایعه پراکنان شود تا دیگر جرات چنین جسارتی را نکنند. به هر حال ذهنیت ۳۰ میلیون بیننده به فوتبال مان خراب شده است و ما باید به دنبال تنویر افکار عمومی باشیم.»

او ادامه می دهد:« ما تا جایی که اختیار دار بودیم در پرونده تبانی لیگ یک تمام مراقبت های لازم را داشتیم و بر اساس نتایج روشن بدست آمده از مراجع ذی صلاح ، خواهان جدی ترین برخوردها شدیم. الان هم از برنامه ۹۰ برای این روشن سازی متشکریم و قصه را تا پایانش بررسی می کنیم. به هر حال یا کسانی از بدنه ما دچار مشکل هستند و فسادی وجود دارد که باید ریشه اش زده شود یا گروهی شایعه ساز هستند که اتهام می زنند پس باید ریشه آنها از فوتبال زده شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391