برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تعطیلی سمبولیک وار تمرین تراکتور: پول نباشد تمرین نمی کنیم !

دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۷ — گل

تمرین امروز صبح تیم تراکتورسازی به دلیل پرداخت نشدن تعهدات مالی باشگاه توسط بازیکنان لغو شد.

تیم تراکتورسازی تبریز

بازیکنان تراکتور امروز تمرین صبح تراکتور را به تعطیلی کشاندند و سوار ماشین های گران قیمت خود شدند و به خانه هایشان بازگشتند.

تمرین قبل از ظهر تراکتوری‌ها که قرار بود ساعت ۱۰ امروز در زمین باشگه تراکتورسازی برگزار شود در حالی که اکثر بازیکنان تراکتور و کادر فنی تراکتوریها در حال آماده کردن خود برای ورود به زمین مسابقه بودند وقتی در مواجه با دریافت مطالبات خود با همان توجیه های همیشگی مسئولان تراکتور مواجه شدند همگی به صورت کاملا سمبولیک و تمرین شده تمرین تراکتور را تعطیل کردند و به خانه های خود بازگشتند.

بازیکنان تراکتور ادعا می کردند از وعده و وعید های همیشگی مسئولان تراکتور خسته شده اند و در صورتی که مطالبات آنها تا تمرین عصر هم پرداخت نشود در تمرین امروز بعد از ظهر تراکتور هم شرکت نخواهند کرد.

این تعطیلی تمرین تراکتور در حالی صورت می گیرد که خیلی از بازیکنان تراکتور ادعای تعصب داشتن به پیراهن این تیم را دارند! حالا باید منتظر بود و دید هواداران متعصب تراکتور و هیئت مدیره تراکتوری‌ها در مورد این تصمیم بازیکنان که بصورت خودجوش صورت گرفته چه راهکاری را در پیش خواهند گرفت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391