برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: ما هنوز با هیچ حامی مالی به توافق نرسیده ایم

سه‌شنبه، ۹ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۶ — باشگاه خبرنگاران

درحالی که تیم ملی باید خود را برای جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل آماده کند اما هنوز این تیم اسپانسر ندارد تا هزینه هایش را متقبل شود.

عباس ترابیان

مدتی پیش قرار بر این بود که یک شرکت صنعتی ایرانی اسپانسر تیم ملی شود اما مسئولان فدراسیون با این شرکت به توافق کامل نرسیده اند و حضورش به عنوان حامی مالی تیم ملی منتقی شد.

عباس ترابیان، سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره این مطلب به خبرنگار ما گفت: هنوز با اسپانسر تیم ملی به توافق نهایی نرسیده ایم و قرارداد امضا نکرده ایم.

وی در ادامه اظهار داشت: ۳ گزینه برای اسپانسری تیم ملی در نظر داریم و صحبت های و توافقات کلی با آنها انجام شده اما هنوز قراردادی با هیچکدام از آنها امضا نکرده ایم.

ترابیان در خصوص اینکه یکی از گزینه های اسپانسری در جلسه با کفاشیان حضور نداشته گفت: یکی از این گزینه‌ها در جلسه ای که کفاشیان رئیس فدراسیون تشکیل داده بود حضور پیدا نکرده است.

سرپرست کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فدراسیون منتظر اسپانسری که حضور پیدا نکرده نمی ماند و ما هم به همین دلیل این مسأله را رسانه ای نکردیم که بگوییم کار خودمان را ادامه می دهیم و این عدم حضور، در قالب عملکرد آینده این گزینه تأثیر دارد.

وی در پایان درباره میزان هزینه متقبل شده توسط حامی مالی خاطر نشان کرد: هزینه درخواستی فدراسیون بسیار زیاد است و اسپانسر نمی تواند تمام این مخارج را متقبل شود بنابر این فقط بخشی از هزینه‌ها توسط حامی مالی تأمین می شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391