برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: ارتقای رقم قرارداد از ۶۰ میلیون به ۱۵ میلیارد اتفاق بسیار خوبی است

شنبه، ۱۳ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — ایسنا

دبیر کمیته‌ بازاریابی فدراسیون فوتبال رقم قرارداد حامی تیم‌های ملی فوتبال را بسیار خوب توصیف کرد.

عباس ترابیان، درباره قرارداد حامی جدید تیم‌های ملی فوتبال گفت: از مدت‌ها قبل تعدادی از شرکت‌های علاقمند به اسپانسرینگ مدنظر ما بودند که با بررسی‌های متعدد در نهایت به سه شرکت رسیدیم. از بین آن سه شرکت هم بررسی‌های بیشتری انجام شده تا به دو شرکت رسیدیم. اما یکی از این دو شرکت در یکی از برنامه‌ها خلف وعده کرد و نتوانست در زمان مقتضی کار لازم را انجام دهد و نتیجه‌ این شد که به شرکت آئل خودرو رسیدیم.

وی ادامه داد: امیدوارم این قرارداد قدم موثری جهت آمدن اسپانسرها به فوتبال ایران باشد و هم چنین امیدوارم که اسپانسر و تیم ملی احساس کنند که در یک قایق هستند و در جهت منافع یکدیگر کار کنند. امیدوارم که این کار شروع خوبی باشد و بتوانیم در بخش‌های دیگر قراردادهای دیگری داشته باشیم.

دبیر کمیته‌ بازاریابی فدراسیون فوتبال، درباره مجوزهای فعالیت حامی تیم ملی نیز گفت: ما این شرکت را موظف ‌کرده‌ایم که کلیه مجوزهای لازم را اخذ کند و به نوعی مسئولیت این کار را به خودشان سپردیم. خدمتی که ما به این شرکت ارائه می‌کنیم برند تیم ملی است و این شرکت ما را مطمئن کرده که هیچ مانعی بر سر راه حمایت از تیم‌های ملی وجود ندارد.

ترابیان همچنین در پاسخ به این سوال که آیا این قرارداد شامل کادر فنی تیم ملی نیز می‌شود گفت: ۱۰۰ درصد همین طور است. وقتی ما این شرکت را به عنوان اسپانسر اصلی انتخاب کردیم تمام موارد موجود در قراردادهای قبلی از جمله سربرگ فدراسیون ،‌تمام تمرین‌های تیم ملی و امکانات آکادمی شامل حالش می‌شود . این شرکت می‌تواند از محیط تبلیغاتی تمرین‌های تیم ملی و مصاحبه های اعضای تیم ملی استفاده کند.

وی درباره رقم قرارداد نیز گفت: فدراسیون فوتبال پیش از این با رقم ۶۰ میلیون تومان با یک شرکت زیر مجموعه فدراسیون‌ها کار می‌کرد که رسیدن این رقم به ۱۵ میلیارد تومان اتفاق بسیار خوبی است که من به این دلیل به همکارانم در فدراسیون تبریک می گویم.

ترابیان درباره اسپانسرهای دیگر تیم ملی نیز گفت: شرکت آئل خوردو اسپانسر اصلی ماست، اما ما قطعا اسپانسرهای دیگری نیز خواهیم داشت که رقم‌شان کمتر از قرارداد فعلی است. ممکن است تعداد این اسپانسر به ۱۰ عدد نیز برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391