برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: می‌خواهم سپاهان را به عنوان یک باشگاه مطرح کنم نه تیم

یکشنبه، ۱۴ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۹ — تسنیم

مدیرعامل جدید باشگاه سپاهان گفت: من می‌خواهم در دوران حضورم به عنوان مدیرعامل سپاهان، این باشگاه را به عنوان یک باشگاه و نه فقط یک تیم فوتبال مطرح کنم.

محمد ترابیان در اصفهان پیرامون حضورش به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان اظهار کرد: حضور من به عنوان مدیرعامل محبت اعضای هیئت مدیره بود و آنها تصمیم گرفتند که بنده را به عنوان مدیرعامل انتخاب کنند، امیدوارم بتوانم به اعتماد آنها پاسخ دهم.

وی با بیان اینکه مسئولان فولاد مبارکه کسی را می‌خواستند که با شرایط این باشگاه آشنا باشد، تصریح کرد: مسئولان هیئت مدیره کسی را می‌خواستند که با مسائل باشگاه و شرکت فولاد مبارکه آشنایی، بر هزینه‌های باشگاه مدیریت و در کنار آن مدیریت هزینه داشته باشد، از این رو بنده تلاش می‌کنم که در این زمینه اقدامات جدی صورت دهم چراکه نمی‌خواهیم هزینه‌های سنگین داشته باشیم و باید دخل و خرجمان به هم بخورد.

مدیرعامل باشگاه سپاهان با بیان اینکه عادت به مصاحبه ندارم، خاطرنشان کرد: از همین ابتدا تلاش می‌کنم که سپاهان را به عنوان یک باشگاه مطرح کنم چراکه این باشگاه اصفهانی فقط یک تیم فوتبال نیست بلکه باید در رشته‌های مختلف و به عنوان یک باشگاه مطرح باشد، بنابراین در این زمینه تلاش جدی صورت می‌دهم.

وی افزود: امیدوارم که تیم فوتبال سپاهان مسیر قهرمانی خود را ادامه دهد و ما پیرامون تیم‌داری رشته‌های دیگر که در سال‌های گذشته به دلایل مختلف حذف شدند، بار دیگر بررسی جدی انجام می‌دهیم.

ترابیان در پاسخ به سئوالی پیرامون حذف تیم هندبال سپاهان نیز گفت: در سال گذشته تیم هندبال سپاهان را ما حذف نکردیم بلکه فدراسیون ما را حذف کرد و اتفاقاتی که در هفته‌های گذشته در هندبال اصفهان رخ داد، حقانیت ما را به آقایان ثابت و نشان داد که ما دروغ نمی‌گوئیم.

وی اضافه کرد: با این حال تا زمانی‌که مدیریت فعلی در فدراسیون هندبال باشد، ما در هندبال تیم‌داری نمی‌کنیم اما اگر تغییراتی در مدیریت این فدراسیون صورت گیرد، ما تیم‌داری دوباره را بررسی کرده و احساس می‌کنم که باشگاه‌های دیگر نیز این کار را انجام می‌دهند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان خاطرنشان کرد: به همه هواداران سپاهان قول می‌دهم که باشگاه خود را به عنوان یک باشگاه مطرح در آسیا معرفی کنیم و تداوم راه قهرمانی‌های تیم‌های مختلف خود را در ادامه نیز داشته باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391