برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: فدراسیون فوتبال می‌تواند چند اسپانسر داشته باشد

جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۶ — مهر

رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: به نظرم فدراسیون می‌تواند چند اسپانسر دیگر هم داشته باشد چون داشتن چند اسپانسر الگوی رایج در همه جای دنیاست.

عباس ترابیان در خصوص صحبت‌های علی کفاشیان مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال فقط یک اسپانسر انحصاری دارد، گفت: نظر کفاشیان صائب است ولی هنوز نظر من این است که وقتی تیم ملی یا یک باشگاه فهرست حامیانش را مشخص می‌کند، در کنار یک حامی مالی اصلی، حامیان مالی فرعی هم که از نظر سرویس یا تولید با حامی اصلی در تناقض نباشند، می‌توانند حضور داشته باشند.

وی افزود: به عنوان مثال اسپانسر تیم ملی در حال حاضر در زمینه اتومبیل و ماشین آلات صنعتی فعالیت می‌کند. ما می‌توانیم با اسپانسرها و یا شرکت‌های دیگری در زمینه مواد غذایی یا تولید کننده وسایل الکترونیکی قرارداد ببندیم. البته این حامیان فرعی می‌شوند و محدودیت بیشتری دارند.

رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه این الگوی رایج تمام دنیاست که از یک اسپانسر اصلی و چند اسپانسر فرعی استفاده شود، گفت: به نظرم در قرارداد فدراسیون فوتبال با اسپانسر جدید، هنوز جا دارد که از حامیان دیگر استفاده کنیم. البته حتما کفاشیان صحبت‌های خاصی با اسپانسر جدید داشته است که می‌گوید نمی‌توان با شرکت‌های دیگر به عنوان حامی مالی قرارداد بست چون حرف، حرف ایشان است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391