برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترکی باز هم داوری نمی کند!

چهارشنبه، ۱۰ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۱ — گل

ترکی سابقه قهرهای اینچنینی را در کارنامه اش دارد و به مسائل فوق بسیار حساس شده تا آقای خاص داوران لقب بگیرد

محسن ترکی در هفته دوازدهم لیگ برتر هم قضاوت نخواهد کرد.بعد از اینکه امروز اسامی داوران دیدارهای هفته دوازدهم اعلام شد باز هم نامی از محسن قهرمانی به میان نیامد که البته با توجه به اشتباه بزرگ او در بازی سپاهان – پرسپولیس این محرومیت فعلا ادامه دارد و طبیعی است اما قضاوت نکردن ترکی برای دومین هفته متوالی جای سوال دارد.

ظاهرا عده ای به این موضوع اشاره کرده اند که ترکی به خاطر حمایت از قهرمانی قضاوت نمی کند اما ظاهرا او با کمک داوران همشهری اش رضا سخندان و حسن کامرانی فر نامه ای به فدراسیون فوتبال نوشته اند و تقاضا کرده اند تا فرد فاسد معرفی شده و اعلام شود تا کل جامعه داوری مورد اتهام قرار نگیرند.

ظاهرا ترکی از هجمه اخیر علیه داوری شاکی و ناراحت است و به نظر می رسد تا زمانی که این داستان به نتیجه نرسد او قضاوت نخواهد کرد.

ترکی سابقه قهرهای اینچنینی را در کارنامه اش دارد و به مسائل فوق بسیار حساس شده تا آقای خاص داوران لقب بگیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391