برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

وضعیت مبهم برق شیراز

جمعه، ۱۹ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۶ — گل

باید دید دکتر احمدی استاندار جدید فارس که در اولین گفت و گوهایش نشان داده به مسائل فوتبال اشراف خوبی دارد چه تصمیمی برای این باشگاه می گیرد.

تیم برق شیراز

برق تیم ریشه دار شیرازی مدتی است از سطح اول فوتبال کشور فاصله گرفته و این فصل بود و نبودش در دسته دوم هم مورد تردید است .مالک باشگاه که این تیم را بدون را بدون پرداخت ریالی از برق منطقه ای تحویل گرفته در یکسال و اندی اخیرنتوانسته در امر تامین هزینه‌ها موفق عمل کند. گفته می شود او بابت تامین هزینه‌ها یک معدن خاک نسوز هم در اختیار گرفته اما بازهم برق همچنان سرگردان است.

هواداران و پیشکسوتان برق شیراز در اقدامی هماهنگ از دو زاویه پیگیر بازپس گرفتن باشگاه شده اند. پیشکسوتان با تاسیس تیم برق نارنجی و فعالیت در لیگ استان اپوزیسیونی را علیه مدیران و مالک برق راه انداخته اند و هواداران هم با نامه نگاری با مراجع قضایی و دولتی ، مشکلات واگذاری غیر قانونی باشگاه را مطرح کرده اند.

عصر امروز در چارچوب لیگ استان فارس برق نارنجی میزبان سایپا بود. برق نارنجی محمد عباسی را به عنوان سرمربی، خلیل صالحی را به عنوان مدیرعامل و رییس مجمع، عباس زارع را به عنوان سرپرست و ستار زارع را به عنوان کاپیتان در اختیار دارد. جمع قابل توجهی از هواداران برق با حضور در ورزشگاه به شعار علیه حسین فارسی مالک برق پرداخته و خواستار آن شدند تا استاندار جدید فارس تکلیف برق شیراز را مشخص کند.آنها با سر دادن شعار «استاندار گرانقدر، تو را به حق زهرا، برق شیراز را دریاب» «فارسی یادت باشه، برق صنعت نمیشه» (اشاره به مدیریت ناموفق فارسی در تیم صنعت ساری) «غریبه‌ها رها کنند، برق مال برقی هاست» اعلام کردند که برق باید به دست برقی های اصیل اداره شود.

باید دید دکتر احمدی استاندار جدید فارس که در اولین گفت و گوهایش نشان داده به مسائل فوتبال اشراف خوبی دارد چه تصمیمی برای این باشگاه می گیرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391