برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

زینی زاده: هرگز به کادر فنی اولتیماتوم نداده‌ام

جمعه، ۵ مهر ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۵ — ایسنا

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی ضمن حمایت قاطع از کادر فنی این تیم، گفت: وضعیت مالی باشگاه مناسب نیست، اما بازیکنان کاملا توجیه شده‌اند و با روحیه بالا به مصاف حریفان می‌روند.

تیم تراکتورسازی تبریز

حمید زینی زاده درباره وضعیت مالی باشگاه تراکتورسازی و اعتصاب بازیکنان این تیم در تمرین چند روز قبل، اظهار کرد: بازیکنان می‌خواستند با من حرف بزنند، ولی من در جلسه‌ای بودم و نتوانستم به تمرین بروم. بعد از ظهر همان روز که بازیکنان اعتصاب کردند در تمرین حاضر شدم و با آنها حرف زدم. مشکلات تیم و باشگاه را به آنها گفتم و اعلام کردم که وضعیت اقتصادی طوری نیست که بتوانیم به آسانی پول فراهم کنیم.

وی ادامه داد: اکنون خدا را شکر وضعیت خوب است و بازیکنان برای بازی این هفته‌ آماده هستند. ما از سال گذشته حدود ۵۰۰ میلیون بدهی به بازیکنان داریم که آن را به همراه بخشی از طلب امسال بازیکنان تا آخر همین هفته‌ پرداخت می‌کنیم. به این ترتیب تا نیم فصل بدهی نخواهیم داشت.

زینی زاده درباره علت بروز مشکل مالی حاد در باشگاه تراکتورسازی، گفت: گاهی عوامل مختلفی دست به دست هم می‌دهند و مشکل ایجاد می‌کنند. من هم جزوی از مجموعه باشگاه هستم. به بازیکنان گفتم که در باشگاه تقسیم وظایف شده و من به دنبال کسب منابع مالی هستم و آنها در پی کسب نتیجه‌. اگر نتیجه‌ نگیریم، همه ما نتیجه‌ نگرفته‌ایم، باید از هم پشتیبانی کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی همچنین درباره برخی نقل قول‌ها از او مبنی بر این که به کادر فنی تیمش اولتیماتوم داده تا نتایج بهتری کسب کنند، گفت: هیچ گاه از کلمه "اولتیماتوم" در صحبت‌هایم استفاده نکرده‌ام و هر کس چنین نقل قولی از من منتشر کرده برای خودش این کار را کرده است!

وی درباره شعارهای برخی از هواداران تراکتورسازی که خواهان جدایی مجید صالحی از تیم هستند نیز، اظهار کرد: در فوتبال دیدگاه‌های مختلفی وجود دارد، ولی این شعارها باید از سوی کانون هواداران و معاون فرهنگی باشگاه مدیریت شود. خدا را شکر وضعیت تیم خوب است و فکر نکنم مشکل خاصی وجود داشته باشد. این شعارها به تیم استرس بیهوده وارد می‌کند.

زینی زاده همچنین حمایت قاطع خود را از کادر فنی تیمش این گونه ابراز کرد: کادر فنی جزئی از تیم است که ما قطعا از آن حمایت می‌کنیم . ما یک مجموعه هستیم که نتایج خوب و بدمان متعلق به همه است. همه باید دست به دست هم بدهیم که تیم نتیجه‌ بگیرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی درباره جریمه میلیونی مهدی کریمیان ، بازیکن این تیم نیز، گفت: کریمیان در مدتی که در بیمارستان بود در دو بازی و پنج جلسه تمرین غیبت داشت، بنابراین طبق قرارداد از مبلغ قراردادش کسر می‌شود. در قرارداد آمده که به ازای هر غیبت از مسابقه، ۱۵ درصد از کل قرارداد و به ازای غیبت در تمرین‌ها ۲۵ درصد از حقوق هفتگی کسر می‌شود. به این ترتیب چیزی حدود ۴۰۰ میلیون تومان از قرارداد کریمیان کسر شده است.

وی افزود: کریمیان نسبت به حکم صادر شده از سوی کمیته‌ انضباطی باشگاه اعتراض کرده و حالا باید پرونده‌ در شورای استیناف مطرح شود، اگر استیناف تشخیص دهد که غیبت بازیکن موجه بوده ، تغییراتی در حکم ایجاد می‌شود. به هر حال کریمیان اکنون در تمرین‌ها شرکت می‌کند و اگر کادر فنی صلاح بداند از او در بازی‌ها استفاده می‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391