برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عباس زاده و دو فاکتور مثبت برای فیکس شدن

چهارشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۴۴ — گل

یادمان نرود او بهترین گلزن بازی های تدارکاتی پرسپولیس بوده و تبحر ویژه ای در زدن ضربات قیچی دارد

اولین تعویض علی دایی مقابلاستقلال صنعتیخوزستانبیرون بردن محمدرضا خلعتبری و به بازی فرستادن محمد عباس زاده بود؛تعویضی که شاید در نگاه اول چندان جالب به نظر نمی رسید اما با حضور عباس زاده در زمین خط حمله پرسپولیس تکانی خورد و تعداد موقعیت‌ها بسیار بیشتر شد.

هر چند عباس زاده در پست مهاجم هدف می تواند موثر باشدو دور شدن او از دروازهو بازی جای خلعتبری و عالیشاه لب خط طولیباعثدیده نشدنش خواهد شد امااو در همان سی دقیقه حضورش در میدان نشان داد می تواند تهدیدی جدی برای سیدصالحی در نوک خط حمله باشد.

هر چند اقای گل لیگ یک در این سی دقیقه چند موقعیت گلزنی را هدر دادو البته کمی هم بدشانس بود اماهمین که خیلی خوب خودش را در موقعیت گل قرار می داد نشان دهنده این بود که او از ویژگی های یک مهاجم ششدانگدو فاکتور اصلی یعنی هوش و جایگیری را داراست و فقط باید روی نواختن دقیق تر ضربات آخرش دقت کند.

البته شاید عدم دقت در زدن ضربات آخر که قبل از این در دیدار با سایپا و ذوب آهن باعث شده بود این مهاجم از گلزنی دور شودبه خاطر کمبود اعتماد به نفس او و اولین سال حضورش در لیگ برتر و پرسپولیس باشد که با میدان دیدن بیشتر مرتفع شود .

یادمان نرود او بهترین گلزن بازی های تدارکاتی پرسپولیس بوده و تبحر ویژه ای درزدن ضربات قیچی دارد که دردیدار امروز هماین تبحرش را به رخ کشید اما او که بعد از مدتی دوری از ترکیب دوباره در افکار دایی جای گرفته همچنان در حسرت گل به سر می برد و باید دید کی می تواند با گلزنی به دل های هواداران پرسپولیس راه یابد و البته خط و نشانی اساسی برای سیدصالحی بکشد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391