برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: به برگزاری مجمع اعتراض دارم، خبرنگاران باید باشند

دوشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۹ — فارس

عضو مجمع فدراسیون فوتبال گفت: به برگزاری مجمع به چنین شکلی معترض هستم زیرا خبرنگاران باید به عنوان چشم و گوش مردم در جلسه حضور داشته باشند

امیر عابدینی در حاشیه مجمع فدراسیون فوتبال با اشاره به اینکه نسبت به این مسئله که اصحاب رسانه در جلسه حاضر نبودند معترض است، اظهار داشت: به نحوه برگزاری مجمع اعتراض دارم، زیرا اصحاب رسانه باید به عنوان چشم و گوش مردم در جلسه حاضر باشند تا اطلاع‌رسانی کنند. مشکل ما همین جا است که اصحاب رسانه در ریز مسائل قرار نمی‌گیرند.

وی ادامه داد: متأسفانه فکر می‌کنند زد و بندهایی بین اعضای مجمع وجود دارد اما نمی‌دانند که چه چالشی در جلسه به وجود آمده، اشکال ما همین جا است. باید اصحاب رسانه حضور داشته باشند. درد من هم همین است که نگذاشتند خبرنگاران وارد جلسه شوند.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال در مورد تصویب بودجه فدراسیون خاطر نشان کرد: به عملکرد بودجه اعتراض داشتم، به عنوان عضو مجمع گزارش حسابرسی را رویت نکردم. فکر نمی‌کنم که این مصوبه تصویب شود. اعضای مجمع هم با یکدیگر هماهنگ هستند. در این مسئله به نتیجه مطلوبی نخواهیم رسید و در این مجمع به جز انتخاب مهدی تاج به عنوان نائب رئیس دوم فدراسیون چیز دیگری از جلسه خارج نخواهد شد.

عابدینی در مورد اینکه آیا مجمع تشکیل شده تا تاج به عنوان نائب رئیس دوم انتخاب شود، تصریح کرد: من این را نمی‌گویم که مجمع به خاطر انتخاب تاج تشکیل شد، مجمع دستور‌العمل‌هایی دارد که به دست ما رسیده اما رئیس فدراسیون فوتبال از این مسئله اطلاع ندارد که مصوبه بودجه باید به تصویب اعضای مجمع برسد و در غیر این صورت معنا و مفهوم ندارد و زمانی که ماده ۲۳ را برای او خواندم تازه متوجه شد که مسئله از چه قرار است و این موضوع باید در مجمع مطرح شود. من به کفاشیان گفتم آیا مصوبه‌ای که می‌خواهید در مجمع تصویب کنید را خوانده‌ای او به من گفت نخوانده‌ام. مگر می‌شود که رئیس فدراسیون این مصوبه را نخواند، ایراداتی وجود دارد. من پیشنهاد دادم به هیئت رئیسه یک ماه فرصت دهیم تا این مشکلات برطرف شود و برای رأی‌گیری بار دیگر حاضر شویم.

وی در مورد علت بیرون آمدن خودش از جلسه گفت: من قهر نکردم ، به جلسه باز خواهم گشت تا از جامعه فوتبالی دفاع کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391