برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: کفاشیان تعریف وارونه‌ای از مدیریت دارد، دیگر به او رای نمی‌دهم

دوشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۷ — تسنیم

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان گفت: کفاشیان تعریف وارونه‌ای از مسند مدیریت و ریاست یعنی خدمت به مردم دارد.

امیر عابدینی بعد از خروج از مجمع عمومی فدراسیون فوتبال با اعتراض به عدم حضور خبرنگاران در این جلسه گفت: یکی از ایرادهای مجمع این است که نمایندگان رسانه‌های گروهی به عنوان چشم و گوش مردم در این جلسه حضور ندارند و تاکنون هم این اجازه به آنها داده نشده است. شاید برخی افراد فکر کنند زد و بندی بین اعضای مجمع وجود دارد ولی نمی‌دانند چالش‌هایی به وجود آمده و مشکل همین جاست آن هم به این دلیل که خبرنگاران حضور ندارند.

وی ادامه داد: در این جلسه گزارش حسابرسی و بودجه مجمع مطرح شد که هیچ‌کدام از آنها مورد قبول و پذیرش من نبود. اعتراض خودم را به هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کردم، البته فکر کنم مجمع نیز در این باره هماهنگ شده بود با این حال به کفاشیان تذکر دادم که تصویب بودجه فدراسیون در اختیار مجمع است.

عابدینی عنوان کرد: کفاشیان ابتدا این موضوع را قبول نمی‌کرد اما از او پرسیدم که آیا گزارش بودجه را خوانده که او پاسخ منفی داد. در این مورد که بودجه را امضا کرده نیز پاسخ کفاشیان منفی بود.

وی افزود: از رئیس فدراسیون فوتبال خواستم بودجه برای بررسی بیشتر یک ماه در اختیار مجمع قرار بگیرد و بحث تصویب آن یک ماه دیگر مطرح شود. زمانی که قصد ترک جلسه را داشتم کفاشیان اعلام کرد که این موضوع را پذیرفته است.

مدیر عامل داماش تاکید کرد: تصور نمی‌کنم به غیر از انتخاب تاج به عنوان نایب رئیس دوم فدراسیون این جلسه دستاورد دیگری داشته باشد.

عابدینی در واکنش به عدم اعتماد مجلس شورای اسلامی به صالحی امیری به عنوان وزیر ورزش و جوانان گفت: حتما خیری در این مسئله بوده، من از مجلس تشکر می‌کنم.

وی در مورد عدم حضور رسانه‌های گروهی در مجمع فدراسیون فوتبال تصریح کرد: رسانه‌ها چشم و گوش مردم در جلسات هستند. طبق آمار ۶۶ درصد هواداران ورزش فوتبالی هستند این تعداد از مردم از تعداد اصحاب رسانه مطلع می‌شوند که در مجمع چه اتفاقاتی رخ داده است.

مدیر عامل داماش گفت: به نظر من عملکرد فیزیکی فدراسیون خوب بود یعنی تیم های ملی فوتبال ایران عملکرد موفقیت‌آمیزی داشتند اما باید در خصوص مسائل مالی شفاف‌سازی صورت بگیرد و بودجه با عملکرد فدراسیون تطبیق پیدا کند که این اتفاق رخ نداده است. ضمن احترامی که برای هیئت رئیسه فدراسیون قائلم معتقدم این احترام باید متقابل باشد و هیئت رئیسه به مجمع احترام بگذارد یعنی اینکه وقتی در مجمع به امضا نمی‌رسد نباید در هیئت رئیسه مطرح شود.

عابدینی گفت: بنده و دیگران در خصوص بودجه در مجمع صحبت کردیم. الان ۳۳ میلیارد تومان برای تیم ملی بودجه پیش‌بینی شده اما ۱۷ میلیارد تومان کسری بودجه وجود دارد یعنی اینکه حداقل چند تیم بزرگ دنیا با ایران بازی می‌کردند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد که ما حتی اردو هم برگزار نکردیم. سوال بعدی من این است که چرا دو ماه بعد از تصویب بودجه فدراسیون جلسه گذاشته می‌شود.

وی ادامه داد: هیئت رئیسه امروز متوجه شد که مجمع فدراسیون فوتبال موردی را چشم و گوش بسته تایید و تصویب نمی‌کند.

مدیر عامل داماش در پاسخ به این سوال که آیا در مجمع امروز در خصوص آینده کاری علی کفاشیان تصمیم‌گیری شده است یا خیر گفت: وقتی ما بر مسندی می‌نشینیم زمان می‌برد که از آن مسند تعریف درستی داشته باشیم. به نظرم کفاشیان تعریف وارونه‌ای از مسند مدیریت و ریاست یعنی خدمت به مردم دارد. در خدمت باید در تمام آیتم‌ها صورت پذیرد.

عابدینی در واکنش به این مسئله که آیا کفاشیان استعفا خواهد داد گفت: بعید می‌دانم اما اگر قرار به رای‌گیری دوباره باشد من دیگر به کفاشیان رای نمی‌دهم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391