برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ابوالقاسم پور: فوتبال ما فرهنگ حرفه ای ندارد

یکشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۵ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: فوتبال هنوز به صورت حرفه ای شکل نگرفته است و فقط اسم حرفه ای بودن دارد در صورتی که این طور نیست.

بهنام ابوالقاسم‌پور

بهنام ابوالقاسم پور گفت: بازیکنان تیم ملی نوجوانان بازی خوبی ارائه دادند و همین که توانستند به مرحله دوم بروند، کار بزرگی انجام دادند و باید از آنها حمایت کرد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان افزود: باید بازیکنانی که استعداد و توانایی فوتبال بازی کردن را دارند جمع کرده و از آنها در آینده استفاده کرد و اگر به آنها توجه شود باعث می شود کسانی که با رابطه و پول وارد فوتبال می شوند احساس خطر کنند.

وی در ادامه گفت: عملکرد فوتبال ما هنوز به شکل حرفه ای نیست و حتی فرهنگ ما نیز حرفه ای نشده است و فقط اسم حرفه ای بودن به خود گرفته است و همه اینها به دلیل این است که حاشیه زیاد شده و به مسائل منفی تیم توجه نمی شود تا از بین برود.

ابوالقاسم پور تصریح کرد: باید بازیکنان حرفه ای در رده های بالاتر جذب شوند و به حق خودشان برسند.

وی تصریح کرد: علی دوستی، سرمربی تیم ملی نوجوانان خیلی خوب کار می‌کند و هم از لحاظ فنی و هم فرهنگی بازیکنان را تربیت می‌کند و اگر همینجوری ادامه پیدا کند خوب است اما اگر نتوانند بازیکنان را از لحاظ فرهنگی آماده کنند بازیکنان شایسته ای به رده های بالاتر نخواهند رفت.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در رابطه با تیم نیجریه گفت: این تیم همیشه خوب بازی کرده و از لحاظ قدرت بدنی از توان بالایی برخوردار است اما مربیان باید بازیکنان خودمان را از لحاظ روحی و روانی تقویت کنند و به آنها انگیزه بدهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بازیکنان می توانند با نیروی جوانی به خستگی خود غلبه کنند و به اعتقاد من با انگیزه و شادابی که دارند، حتما در بازی بعدی خود خوب ظاهر می شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391