برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آیت‌اللهی: در پرونده قهرمانی هیچ سند محکمه پسندی وجود ندارد

پنجشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۳ — فارس

رئیس ستاد رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران گفت: در پرونده محسن قهرمانی هیچ مدرک محکمه پسندی وجود ندارد و همه چیز در حد اتهام است.

هادی آیت اللهی

هادی آیت‌اللهی در موردسرانجام پرونده محسن قهرمانیگفت: آنچه من به عنوان رئیس هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران در مورد این پرونده می‌دانم این است که تمامی مسائل مطرح شده در مورد پرونده محسن قهرمانی اتهام‌زنی است و هنوز هیچ چیز ثابت نشده و هیچ مدرک محکمه پسندی هم به نظر من در این پرونده دیده نشده است مگر آنکه در آینده مدارک دیگری ارائه شود.

وی ادامه داد: اکنون تحقیقات اولیه انجام شده و ما در حال جمع‌بندی این پرونده هستیم. تصور می‌کنم اواخر آبان ماه یعنی بعد از عاشورای حسینی این پرونده جمع‌بندی شود و در صورتی که نیاز باشد این پرونده را به کمیته انضباطی ارجاع خواهیم داد که البته شاید پرونده حتی به کمیته انضباطی هم ارجاع داده نشود.

آیت‌اللهی تصریح کرد: در پرونده محسن قهرمانی در ارتباط با افراد دیگری مسئله قابل پیگیری وجود دارد اما در مورد محسن قهرمانی فقط اتهام‌هایی مطرح شده که اثبات نشده است.

آیت‌اللهی در مورد اینکه در صورتی که اتهام‌ها واهی باشد با اتهام زنندگان چه برخوردی خواهد شد گفت: این مسئله دیگر بحث حقوقی فردی افراد است و خود افراد می‌توانند این مسئله را پیگیری کنند که آن دیگر در چارچوب فوتبال نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391