برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صالحی امیری از جامعه ورزش و نمایندگان مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد

دوشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۵ — باشگاه خبرنگاران

سید رضا صالحی امیری سرپرست سابق وزارت ورزش وجوانان در پیامی ضمن قدردانی از نمایندگان مجلس، روسای فدراسیونهای ورزشی، برای تمامی خدمت گزاران نظام جمهوری اسلامی ایران آرزوی توفیق کرد.

سیدرضا صالحی امیری

متن پیام سید رضا امیری صالحی به شرح ذیل است :
بسم الله النور
خداوند منان را شکر گذارم که بر من منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع با صفا و پر محبت جامعه ورزش وجوانان سپری کنم.

به یقین ادعا می کنم که در طول این مدت هر چندکوتاه بهره فراوانی از آموزه های انسانی ، اخلاقی و حرفه ای شما مدیران توانمند و همکاران پر تلاش و اندیشمند در وزارتخانه ، استانها و فدراسونها ، نصیب اینجانب شده است.

مطمئنا نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با وفاداری به آرمانهای بلند امام راحل(ره) و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری ، در دوحوزه ورزش وجوانان روزهای روشن و پرافتخاری پیش رو خواهد داشت.

اکنون که فرصت خدمت در وزارت ورزش و جوانان برای این سرباز خادم نظام فراهم نشد، از همه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی چه موافق و چه مخالف ، قهرمانان ، پیشکسوتان ، ورزشکاران و فعالان حوزه جوانان همچنین اصحاب فرهنگ و رسانه نهایت سپاسگزاری و قدردانی را دارم.

امید دارم قصوری اگر سرزده، این حقیر را حلال فرمایید.

برای تک تک شما موفقیت روز افزون و توفیق خدمت به نظام جمهوری اسلامی که سرمایه بزرگ همه ما بوده و هست را از خداوند منان مسئلت دارم.

سید رضا صالحی امیری

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391