برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عسگری: بحث‌های اخیر تمرکز و افکار داوران را تحت تاثیر قرار داده است

دوشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۳ — تسنیم

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: بحث‌های مطرح شده در خصوص نحوه قضاوت داوران تمام تمرکز آنها را تحت تاثیر قرار داده است.

حسین عسگری در خصوص قضاوت نکردن محسن ترکی اظهار داشت: اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم اما آنطور که شنیده‌ام ایشان خارج از کشور بوده است.

وی ادامه داد: یکی از نکاتی که داورها باید رعایت کنند این است که بدانند آمادگی جسمانی و روانی مناسبی دارند یا نه، ممکن است در برخی موارد روح و روان داور تحت تاثیر قرار گرفته و وی آمادگی مناسبی نداشته باشند.

رئیس دپارتمان داوری اظهار داشت: من هفته گذشته نبودم اما مهم‌ترین بحثی که وجود دارد این است که قضاوت کردن یا نکردن داوران دل‌بخواهی نیست.

عسگری در خصوص جلسه روز گذشته محسن قهرمانی گفت: آقای قهرمانی روز گذشته به فدراسیون آمد و جلسه‌ای با هیئت رسیدگی به تخلفات حرفه‌ای فوتبال داشت. ایشان که خیلی هم سرحال بود، توضیحاتی را در این نشست ارائه کرد.

رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال افزود: باید بدانیم بحثی که در خصوص آقای قهرمانی مطرح شده است خیلی ساده و کوچک نیست. جایگاه داوری باید توسط جامعه فوتبال حفظ شود. اصلاً بحث قهرمانی و سایرین مطرح نیست بلکه باید شان جامعه داوری حفظ شود.

وی با بیان اینکه بازیکن با داور فرق دارد گفت: داور یک شخصیت حقوقی است و جایگاه خاصی دارد. همانطور که شأن عزیزان قاضی باید حفظ شود برای داوران هم باید چنین موردی صورت بگیرد. آن بحث‌های مطرح شده تمام تمرکز و افکار داوران را تحت تاثیر قرار داده است.

رئیس دپارتمان داوری تاکید کرد: وقتی یک داور در کار خود اعتماد‌به‌نفس نداشته باشد، قاعدتاً نمی‌تواند تمرکز و قاطعیت لازم را اعمال کند و این موضوع در عملکردش تاثیرگذار است.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا داور دیدار روز گذشته پرسپولیس با راه‌آهن سورینت تغییر کرد، گفت: اطلاعی از این موضوع ندارم و در این خصوص از کمیته داوران سوال کنید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391