برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آذری:لوکا از نبود افراد شایسته کنارش گلایه داشت

یکشنبه، ۲۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۵ — گل

روز گذشته سایت رسمی باشگاه ذوب آهن طی مطلبی جدایی هاشم سلطانی،محمد یاوری و هاروت آبراهامیان دستیاران بوناچیچ از این تیم را اتفاقی در جهت حاشیه سازی علیه تیمش دانست

سعید آذری

روز گذشته سایت رسمی باشگاه ذوب آهن طی مطلبی جدایی هاشم سلطانی،محمد یاوریو هاروت آبراهامیان دستیاران بوناچیچ از این تیم را اتفاقی در کمال آرامش وو تفاهمذکر کرد و برخی رسانه‌ها را به حاشیه سازی علیه این تیم محکوم کرد.

خلاصه این مطلب بدین شرح است:«پس از انجام تغییراتی چند در کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، که شامل "محمد یاوری" و "هاشم سلطانی" دستیاران اول و دوم "لوکا بوناچیچ" سرمربی تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه و همچنین "هاروت آبراهامیان" مربی دروازه بانی و دکتر "امیرحسین شریفیان پور" پزشک تیم شد؛ رسانه های مختلف به گمانه زنی پرداخته و هر کدام بر اساس شنیده‌ها و شایعات مرسوم در فوتبال حرفه ای ایران، این تغییرات را به مسائل بدون پایه و اساس ربط داده و با شاخ و برگ دادن به این تغییرات طبیعی و معمول، خواسته و ناخواسته به ایجاد حاشیه سازی پیرامون خانواده بزرگ ورزش ذوب آهن دامن میزنند. درهر حال تغییرات انجام شده بدون هیچ گونه مسائل پیرامونی و بر اساس هم فکری و تعامل اعضاء محترم هیات مدیره، مدیرعامل باشگاه، معاونت فنی ورزشی باشگاه و آقای لوکابوناچیچ سرمربی تیم فوتبال و در راستای بهینه سازی شرایط تیم فوتبال در نیم فصل دوم دوره سیزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران و بر اساس خواسته های منطقی سرمربی تیم فوتبال انجام پذیرفته و این باشگاه هر گونه اخبار و حواشی غیر رسمی دیگری پیرامون این تغییرات منطقی و طبیعی را به شدت تکذیب می کند.»

اما امروز اتفاقات جدیدی در این خصوص رخ داد و ظاهرا بعد از مصاحبه هاشم سلطانی علیه باشگاه ،سعید آذری مدیر عامل باشگاه ذوب آهن مجبور شده دست به قلم ببرد و این مطلب را در پاسخ مربی برکنار شده تیمش بنویسد:

«به طور معمول و در قاعده و قانونی نانوشته، با پایان نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال و در فاصله دو نیم فصل، فرصت مناسبی مهیا می گردد که تیم های فوتبال باشگاههای مختلف کشور وهمچنین تمامی باشگاههای معتبر دنیای فوتبال، به بازبینی در وضعیت و شرایط موجود پرداخته و با ایجاد تغییراتی در کادر فنی و اجرایی و یا در فسخ و استخدام بازیکنانی چند، شرایط تیم خود را برای نیم فصل دوم که نیم فصل سرنوشت ساز لیگ محسوب می شود، دگرگون سازند.

از طرفی به طور معمول و در سطوح مختلف فنی، این سرمربیان تیمها هستند که نقطه نظرات خود را به مدیریت وهیات مدیره باشگاه اعلام می نمایند و باشگاه ذوب آهن هم از این قاعده مستثنی نبوده و نیست. به همین خاطر با اتمام نیم فصل اول رقابتهای لیگ برتر فوتبال، عملکرد کادر فنی تیم، توسط لوکابوناچیچ سرمربی تیم فوتبال باشگاه مورد نقد و بررسی قرار گرفت و ایشان با توجه به جمیع جهات به این نتیجه رسید که بایستی افرادی توانمندتر به کادرفنی تیم اضافه شوند. نقطه نظراتایشان درهیات مدیره باشگاه مطرح شد و درنهایت مقررگردید افرادی که مدنظر لوکا نیستند حذف و افرادی جدید به ساختار کادر فنی اضافه شوند.

از طرف دیگر با توجه به این که یکی ازدلایل استعفای لوکا که بنده نیز در مصاحبه ای در مورد آن صحبت کردم، این مساله بود که لوکا از نبود افراد شایسته فنی که در کنار وی و کمک حالش باشند گلایه داشت، در جلسه ای مقرر شد که با نظرسرمربی تیم با هاشم سلطانی قطع همکاری شود و این اتفاق افتاد و در حقیقت این کل ماجرای جدا شدن هاشم سلطانی از تیم فوتبال ذوب آهن بوده است.

به هرحال به تازگی گفته هایی از طرف ایشان در رسانه‌ها منتشر شده است که هدف آن به هم ریزی فضای درونی تیم ذوب آهن است و من به عنوان مدیرعامل این باشگاه وظیفه خود می دانم که ضمن دفاع از ساحت باشگاه ذوب آهن، در جهت حفظ آرامش درونی باشگاه و تیم، تمامی تلاش خود را اعمال کرده و از این تریبون اعلام می نمایم که چنانچه این رویه ادامه داشته باشد، نکاتی بیشتر و مفصل تر را به اطلاع افکار عمومی و بویژه هواداران شریف باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن خواهم رساند.»

به هر حال حتما باز هم رسانه هامقصرند که هاشم سلطانی مصاحبه کرده و بر خلاف آنچه گفته می‌شد در فضایی دوستانه از کادر فنی ذوب آهن جدا نشده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391