برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عزیزی خادم: هزینه‌ها بالا رفته اما دلیل نمی‌شود استانداردها را رعایت نکنیم

جمعه، ۱۰ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۵ — تسنیم

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: نباید زحمات فدراسیون نفی شود و از طرف دیگر عملکرد فدراسیون نباید طوری باشد که استاندارها رعایت نشود.

شهاب‌الدین  عزیزی خادم

شهاب‌الدین عزیزی‌ خادم درباره اختلافی که در مجمع در خصوص کسری بودجه فدراسیون به وجود آمده بود، اظهار داشت: این صحبت‌ها تعامل‌گرا و سازنده است و باید به بلوغ و پویایی برسد. این تعامل‌های سازنده کمک می‌کند که مجمع‌های بعدی قوی‌تر برگزار شود.

وی افزود: کار همیشه فراز و فرودهایی دارد اما خروجی مجمع مثبت بود. در پایان هم هیئت ۶ نفره‌ای انتخاب شد تا بودجه را بررسی و به هیئت رئیسه گزارش دهد. توقع این است از فدراسیونی که تیم ملی‌اش به جام جهانی رفته حمایت شود اما منظور این نیست که مجمع کار خودش را انجام ندهد. با توجه به مخارج بالای تیم‌ها و تفاوت نرخ ارز طبیعی است که هزینه‌های زیادی در فدراسیون شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هزینه‌های تیم نوجوانان، ساحلی و تیم ملی به دلیل حضور در جام جهانی بالاست، گفت: هزینه‌ها بالا رفته اما دلیل نمی‌شود که ما هم استاندارها را رعایت نکنیم. به مجمع حق می‌دهیم که از ما گزارش بخواهد و این موضوع کمک می‌کند که پویاتر شویم و مثبت حرکت کنیم. دوستان مجمع هم از سر دلسوزی اعتراض می‌کنند اما دو مورد وجود دارد. اول اینکه نباید زحمات فدراسیون فوتبال نفی شود و از طرف دیگر عملکرد فدراسیون نباید طوری باشد که استاندارها رعایت نشود.

عزیزی خادم با اشاره به اینکه فدراسیون فشارهای زیادی را تحمل کرده است، عنوان کرد: نباید از این فرآیند ناراحت شویم. باید سعی کنیم از انتقادات به سازندگی و بالندگی برسیم و ظرفیت‌ها را بالا ببریم. با اینکه در برخی موارد با فدراسیون اختلاف نظر دارم اما دوستان ما در فدراسیون زحمات زیادی می‌کشند و با آنها نامهربانی هم شده است.

وی ادامه داد: یکسری معیارها مالی و حسابداری وجود دارد که باید دسته بندی کرد و این مسائل به حسابرسی فدراسیون فوتبال کمک می‌کند. فدراسیون هم در مجمع این موضوع را پذیرفت که به حساب‌ها توسط یک هیئت رسیدگی شود. این موضوع به توانمندی فدراسیون کمک می‌کند و از سوی دیگر هم حق طبیعی مجمع است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391