برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سردارآزمون: دفعه بعدی اجازه نمی‌دهند بیایم

شنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۴ — قانون آنلاین

از اینکه به تیم ملی بزرگسالان رسیده بودم خیلی ذوق داشتم اما حالا ناراحت و به هم ریخته هستم.البته برای اینکه جایگاهم در تیم باشگاهی ام را هم از دست ندهم،باید روحیه ام را حفظ کنم.

سردار آزمون

سردار آزمون مهاجم جوان و لژیونر فوتبال مان،فکرش را هم نمی کرد که به این زودی از لیست تیم ملی کنار گذاشته شود.این بازیکن به همان اندازه که بابت اولین دعوتش به تیم ملی خوشحال بود،حالا بابت عدم دعوتش ناراحت است ولی با ابن حال سعی میکند که روحیه و انگیزه اش را از دست ندهد.

امیدوار بودی که دیگر به پای ثابت اردوهای تیم ملی تبدیل شوی اما خیلی زود از لیست کنار گذاشته شدی.

فکرش را هم نمی کردم.خودم را برای حضور در تیم ملی آماده کرده بودم و حتی کارهای لازم برای سفر به تایلند را هم داشتم انجام می دادم.

چطور؟مگر کسی از احتمال دعوتت به تیم ملی خبر داده بود که داشتی خودت را برای سفر به تایلند آماده می کردی؟

نه.اما چون کسی زنگ نزد و نگفت که نیستم،فکر کردم که در لیست هستم و به همین دلیل هم پیگیر کارهای سفرم به تایلند شده بودم.

وقتی خبر عدم دعوتت به تیم ملی را شنیدی و آن هم در شرایطی که خودت را برای سفر به تایلند آماده می کردی،چه احساسی داشتی؟

وقتی فهمیدم نیستم،بغضم ترکید و زدم زیر گریه چون برای سفر از کازان به مسکو،حسابی سختی کشیده بودم.از طرفی فکر میکردم که دیگر نظر آقای کروش را جلب کرده ام و هستم. از این رو حسابی شوکه و ناراحت شدم.

شاید دور بودنت از ترکیب روبین کازان و در چند وقت اخیر باعث شده تا کروش تو را از لیست کنار بگذارد؟

فقط در بازی با تیم لوکوموتیو فرصت بازی پیدا نکردم و آن هم صرفا به خاطر دیر ملحق شدن به تمرینات تیم بود.به خاطر حضور در اردوی تیم ملی،دیر به تمرینات اضافه شدم و به همین دلیل هم سرمربی تیم تشخیص داد که نیمکت نشین شوم وگرنه در سایر بازی‌ها حضور داشتم.

حالا نکند با این شرایط جایگاهت در تیم روبین کازان را هم از دست بدهی؟

نه چون سرمربی مان معتقد است که هر چقدر در کنار تیم باشم برایم بهتر است.اتفاقا می گفت که اگر دعوت شوم و دوباره بازی نکنم به ضررم می شود و به همین خاطر دوست داشت به جای نیمکت نشینی در تیم ملی،کنار تیم باشم.البته خودم دوست دارم که کنار سایر ملی پوشان باشم و به تجربیاتم اضافه کنم.از اینکه به تیم ملی بزرگسالان رسیده بودم خیلی ذوق داشتم اما حالا ناراحت و به هم ریخته هستم.البته برای اینکه جایگاهم در تیم باشگاهی ام را هم از دست ندهم،باید روحیه ام را حفظ کنم.

فکر می کنی بتوانی برای اردوهای آینده خودت را دوباره به تیم ملی برسانی؟ از چشم سرمربی تیم ملی نیفتاده ام که بخواهم به دعوت دوباره به تیم ملی فکر نکنم.ایشان به دلایلی صلاح دیدند که برای این اردو نباشم و به نظرشان احترام می گذارموتلاش می کنم تا برای اردوهای آینده باشم.آقای کروش به بازیکنان جوان اعتقاد زیادی دارد و همین من را برای دعوت دوباره بسیار امیدوار میکند.

می گویند تو هم با رفتن به برنامه نود طلسم شدی که اینقدر بد میاوری؟!

قبلا گفته ام و باز هم می گویم که اعتقادی به این قضیه ندارم.مگر می شود بازیکن با رفتن به یک برنامه دچار بدشانسی شود؟سرمربی تیم ملی تشخیص داده که نباشم و این یک مسئله کاملا طبیعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391