برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهمنی: اخاذی و رشوه به نام سازمان لیگ، برنامه ریزی شده است

سه‌شنبه، ۲۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۰ — باشگاه خبرنگاران

مدیر روابط عمومی سازمان لیگ برتر فوتبال کشور گفت: به اعتقاد من و با توجه به تکرار موضوع اخاذی و رشوه به نام سازمان لیگ برتر برنامه ریزی شده است.

حجت الله بهمنی

حجت بهمنی گفت: این موضوع که با نام بنده با برخی‌ها تماس می گیرند و تقاضای پول می کنند از مدت‌ها قبل به وقوع پیوسته است و مراجع قضایی و باشگاه‌ها نیز در جریان این موضوع قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: شماره تلفن های موجود و حساب های معرفی شده از سوی افراد سودجو از سوی مراجع قضایی در حال پیگیری است که البته این افراد هر بار تلفن خود را عوض می کنند و شماره حساب هم متعلق به افرادی است که مجهول المکان هستند و پیگیری در این زمینه از سوی مراجعه ذیربط در حال پیگیری است.

بهمنی افزود: به نظر می رسد افراد با برنامه ریزی اقدام کرده اند و قصد دارند فضا را متشنج کنند و با عناوین مختلف از افراد فوتبالی اخاذی کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391