برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازدید بازیکنان تیم فوتبال ذوب آهن از کارخانه ذوب آهن

جمعه، ۱۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۰۱:۱۸ — فارس

بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ذوب آهن با حضور در محل کارخانه ذوب آهن از این کارخانه بازدید کردند.

به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، بازیکنان و اعضا کادر فنی تیم فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان روز گذشته با حضور در محل کارخانه ذوب آهن از کوره بلند شماره ۳ ،کونورتور،نورد۳۵۰ و نورد ۶۵۰بازدید کردند و با کارکنان شریف و زحمت کش این کارخانه دیدار نموده و از نزدیک با نحوه فرایند تولید ذوب آهن آشنا گردیدند.

اصغر فروتن سرپرست تیم فوتبال ذوب آهن پیرامون این بازدید اظهار داشت:در جلسه ای که در خدمت جناب آقای سعد محمدی مدیریت محترم عامل شرکت سهامی ذوب آهن داشتیم به پیشنهاد ایشان مقرر گردید با هماهنگی با جناب آقای مهندس فیض بخشیان این مهم انجام پذیرد

وی افزود:در بازدیدی که از کارخانه داشتیم از کوره بلند شماره ۳ و کونورتور و نورد ۶۵۰ که محل قبلی کار بنده نیز بود دیدار کردیم و با استقبال بسیار خوب کارکنان شریف کارخانه مواجه شدیم و کلیه اعضا تیم پس از این بازدید از داشتن چنین حامی مقتدری بر خود بالیدند و با زحمات و سختی های کاری عزیزان شاغل در کارخانه از نزدیک آشنا شدند.

وی در پایان گفت:در حین بازدید بازیکنان را به محوطه مقابل نورد ۳۵۰ و۶۵۰ بردم و برای آنها توضیح دادم که پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و در سال ۱۳۶۷ ورزش ذوب آهن باردیگر از این نقطه با برگزاری فوتبال کمپلکسها احیا گردید و با زحمات و تلاش ناگفتنی و حمایت مدیران و پرسنل کارخانه ما امروز به این نقطه رسیده ایم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391