برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازگشت رویانیان به میز مذاکره،او دست بردار مسلمان نیست

چهارشنبه، ۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۵ — گل

در شرایطی رویانیان در تلاش برای بدست آوردن مسلمان است که او دیگر برای ذوب آهن بازیکن بشو نیست و لوکا هم اصرار دارد زود تر او برود

همین چندروز پیش بود که رویانیان حمله تندی را به مدیران ذوب آهن کرد تا به بازیکنانش توهین نکنند اما مثل همیشه این عصبانیت خیلی زود فروکش کرد و دوباره مدیر پرسپولیس به میز بازی برگشت تا مثل کودکی که بهانه چیزی را می گیرد و تا آن را بدست نیاورد ولکن نیست دوباره پیشنهادات بالاو پایین ذوبی‌ها را بپذیرد تا مسلمان را پرسپولیسی کند .
در شرایطی رویانیان در تلاش برای بدست آوردن مسلمان است که او دیگر برای ذوب آهن بازیکن بشو نیست و لوکا هم اصرار دارد زود تر او برود . اگر رویانیان نخواهد مسلمان را به پرسپولیس بیاورد این بازیکن جایگاه چندان مناسبی در شرایط فعلی در ذوب آهن ندارد لوکا او را به بی انگیزگی متهم می‌کند .
در هر صورت برنده این انتقال بی تردید ذوب آهن است . بازیکنی را می دهد که انگیزه بازی برای این تیم را ندارد و شاید اگر به پرسپولیس نیاد آینده اش مشخص نیست . این باشگاه او بازیکن کلیدی می گیرد که اکنون اکثر تیم های لیگ به دنبال آنها هستند و پولی که باید پرسپولیس به ذوب آهن بدهد .
همه اینها ذوب را برنده این انتقال می‌کند نه پرسپولیسی که محمد نوری ملی پوش را در آن پست دارد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391