برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکنی که از رفتن مجیدی خوشحال است

جمعه، ۱۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۳ — قانون آنلاین

مهاجم گلزن استقلال در هفته های گذشته بیشتر از هر کسی باید از خداحافظی فرهاد مجیدی خوشحال باشد چرا که با باز شدن جا برای او در خط حمله کمتر کسی در استقلال به جدایی و فروش او فکر خواهد کرد.

آرش برهانی که تا هفته های پایانی نیم فصل نیمکت نشین بود با خداحافظی فرهاد مجیدی طی دو هفته اخیر در ترکیب ثابت استقلال قرار گرفت و با گلزنی طی دو هفته متوالی قابلیت های خود را بار دیگر به امیر قلعه نویی نشان داد. در هفته های پایانی نیم فصل خبرهایی در خصوص جدایی برهانی از استقلال شنیده می‌شد و حتی تیم هایی مانند مس کرمان و صبا رسما خواستار به خدمت گرفتن مهاجم ناراضی استقلال شده بودند. خود برهانی هم مدعی شده بود که در پایان فصل از استقلال جدا می شود اما مهاجم گلزن استقلال در هفته های گذشته بیشتر از هر کسی باید از خداحافظی فرهاد مجیدی خوشحال باشد چرا که با باز شدن جا برای او در خط حمله کمتر کسی در استقلال به جدایی و فروش او فکر خواهد کرد. با بازگشت قاضی هم به نظر می رسد زوج برهانی و قاضی تا پایان فصل خط حمله استقلال را تشکیل دهد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391