برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاکید بهروان بر وقت‌شناسی سرمربیان

دوشنبه، ۱۳ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۱ — فارس

رئیس کمیته مسابقات بر وقت‌شناسی سرمربیان در نشست‌های مطبوعاتی تاکید کرد.

غلامرضا  بهروان

نشست‌های مطبوعاتی قبل و بعد از بازی در روزهای اخیر با حواشی روبرو بود. برخی سرمربیان در نشست حاضر نمی‌شدند و برخی‌ها هم حضور پیدا می کردند و صحبت‌های طولانی انجام می‌دادند تا جایی که اعتراض مربی حریف را دربرداشت.

از جمله این موارد می‌توان به طولانی شدن کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار استقلال و سایپا اشاره کرد که مجید صالح مربی استقلال حدود ۴۰ دقیقه در کنفرانس صحبت کرد که این مسله با ناراحتی فیرات سرمربی سایپا همراه بود.

از مواردی دیگر نیز روز گذشته در تهران اتفاق افتاد که پس از دیدار تیم‌های نفت و سپاهان یحیی گل‌محمدی به بهانه اینکه کنفرانس کرانچار طولانی شده، حاضر نشد رو در روی خبرنگاران قرار بگیرد این در حالی بود که کنفرانس سرمربی سپاهان حدود ۱۵ دقیقه به طول انجامید.

غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات در مورد تخلف مربیان در کنفرانس مطبوعاتی و عدم حضور آنها تاکید کرد: فیفا برای همه مسائل قانونی دارد. هر سرمربی می‌تواند در کنفرانس‌های مطبوعاتی قبل از بازی یک بار در طول فصل حاضر نشود اما برای سایر موارد باید مجوز بگیرد. در غیر این صورت جریمه خواهد شد. تا جایی که من در جریان هستم قلعه‌نویی برای عدم حضورش در کنفرانس مطبوعاتی مجوزی نگرفته بود.

وی افزود: برای اینکه مربیان بیش از حد معمول هم صحبت نکنند بهترین راه این است که مسئول روابط عمومی زمانی که وقت تمام شد این موضوع را به مربی گوشزد کند. به هر حال این مسئله به مدیریت روابط عمومی بازمی‌گردد و حتما باید این مسئله تصحیح شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391