برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رفتار دور از انتظار بهروان با خبرنگاران!

شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۰۵ — فارس

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ با لحن بدی در پاسخ به خبرنگاران گفت: ‌این چه طرز سؤال کردن است من و دایی فقط احوالپرسی کردیم

غلامرضا بهروان پس از جلسه‌ای که با علی دایی در روابط عمومی سازمان لیگ داشت، در پاسخ به اینکه چه صحبتی با علی دادیی انجام دادید، گفت: فقط احوالپرسی کردم و شما هم اینگونه سؤال نکنید، شاید فردا بخواهید رنگ زیر پیراهن من را هم بدانید. این چه سؤالی است که می‌پرسید.

وی ادامه داد: من فقط احوالپرسی کردم.

بهروان همچنین در مورد کسر امتیاز از تیم‌ها گفت:‌ باید فرهنگ‌سازی شود. داد و فریادها و اعتراضاتی که در ورزشگاه می‌شود علت نیست. این‌ها معلول است. باید به دنبال علت‌ها باشیم. اعتیاد و دزدی معلول است، باید علت‌ها را پیدا کنیم.

غلامرضا بهروان که از سؤال در مورد علی دایی ظاهرا ناراحت شده بود، خطاب به خبرنگاران گفت: من برافروخته و عصبانی نشده‌ام.

وی حتی حرف‌هایی را که در جمع خبرنگاران زد تکذیب کرد و گفت که من این صحبت‌ها را نکردم و در نهایت با ناراحتی روابط عمومی سازمان لیگ را ترک کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391