برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیگ زاده : ما دفاع کردن را هم خوب بلدیم

یکشنبه، ۱۹ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۱۲ — گل

استقلال تهران پس از متوقف کردن تراکتورسازان تبریزی در خانه ، این روزها در تعطیلات تمرینی خود به سر برده و آبی پوشان از فردا برنامه های آماده سازی خود را از سر خواهند گرفت

هاشم بیک زاده و تیم استقلال

هاشم بیگ زاده که این روزها مراحل درمانی مصدومیت خود را طی می‌کند ، در خصوص شرایط خود و استقلال گفت و گویی را ترتیب داده که می خوانید :

*وضعیت استقلال را چطور می بینی ؟

شکرخدا وضعیت خوبی داریم و بچه‌ها در آمادگی خوبی بسر می برند ، به نظرم ما روی کاغذ می توانیم قهرمان نیم فصل بشویم و این مهم چندان هم دور از دسترس نیست .

*بازی با تراکتور هم یک امتیاز برای استقلال به همراه داشت .

خب به هر حال هر دو تیم موقعیت های خوبی در این بازی داشتند که می توانست به گل تبدیل شود و البته همیشه این خوب بازی کردن و ایجاد موقعیت نیست که تنها به داد یک تیم می رسد ، بلکه شانس هم باید وجود داشته باشد . در هر صورت فکر می کنم که تقسیم امتیازها برای دو تیم منصفانه ترین نتیجه بود . امیدوار هستم که با رسیدن نفرات غایب تیم ، در بازی های بعدی بهتر از این هم ظاهر شویم .

*عده ای معتقدند که تراکتورسازی در این بازی حاکم بی چون و چرای میدان بود .

البته نظر دوستان برای خودشان قابل احترام است ولی من معتقدم که فوتبال همه اش حمله کردن نیست و از نظر من خوب دفاع کردن هم برای خودش یک هنر است و با این حال فکر می کنم که ما هم چند موقعیت داشتیم که می توانستیم صددرصد به گل تبدیل کنیم . توپی که ساموئل زد یا کاشته ای که نکونام روی دروازه تراکتور فرستاد ، همه از موقعیت هایی بود که اگر به گل تبدیل می‌شد ، دیگر آقایان چنین حرف هایی را مطرح نمی کردند .

*در این بازی شاهد یک سری شعارعلیه امیر قلعه نویی هم بودیم .

ببینید این شعارها شایسته فوتبال ما نیست و اگر بخواهند واقعا عدالت را رعایت کنند ، باید دوباره از تراکتورسازی امتیاز کسر کنند . خب یک مربی آمده برای تراکتور خوب کار کرده و این تیم را به آسیا رسانده و بهترین نتیجه تاریخ این باشگاه را گرفته و من نمی دانم این چه رسم نادرستی در فوتبال ماست که هر مربی ، هر بازیکنی از یک تیم می‌رود ، به او هزار انگ می زنند و لقب های زیادی به او می دهند . باید واقعا این مسئله را ریشه یابی کنیم تا حرمت بزرگان فوتبال ما اینطور راحت شکسته نشود.

*صحنه ضربه نصرتی به تیموریان را چطور دیدی ، استقلالی‌ها معتقدند که آن صحنه پنالتی بود .

به نظر من نصرتی بازی خطرناکی انجام داد و می توانست حتی اخراج شود ولی در هر صورت مهم نظر داور است که ما هم به آن احترام می گذاریم.

*از وضعیت خودت بگو .

شکر خدا الان روند بهبودی ام را به سرعت طی می کنم و مشکلی به آن صورت ندارم . من و خسرو مشغول تمرینات آماده سازی مان هستیم و فکر می کنم هر چه زودتر بتوانیم در اختیار استقلال و تیم ملی باشیم .

البته با جلسه ای هم که ما با مربیان تیم ملی داشتیم ، بنا شد این تیم را فعلا همراهی نکنیم تا در این مدت تعطیلات بتوانیم یک بدنسازی خوب داشته باشیم و از نیم فصل به تیم ملحق شویم .

*روند آماده سازی و درمانی ات چطور است ؟

خوشبختانه یک هماهنگی بین دکتر نوروزی و کادرپزشکی تیم ملی بوجود آمده و با تبادل نظری که داشتند ، ما چند هفته ای است که با حضور در کلینیک استقلال زیر نظر مارکار آقاجانیان و بدنساز تیم ملی مراحل آماده سازی مان را طی می کنیم .

*بازی با ملوان را چطور می بینی ؟

خب این بازی سختی های خاص خودش را دارد . من فکر می کنم که ملوان همیشه برای استقلال رقیب سرسختی بوده و وقتی این تیم را بردیم ، به سختی بوده است . امیدواریم که ۳ امتیاز این بازی را بگیریم و با قدرت در انتظار نیم فصل دوم باشیم .

*حرف آخر؟

جا دارد من یک تشکری از هواداران استقلال داشته باشم که در این مدت به من انگیزه و روحیه خوبی دادند تا با مصدمیتم مبارزه کنم . امیدوارم در ادامه هم شاهد حمایت هواداران از استقلال باشیم تا بتوانیم به امید خدا برای دفاع از عنوان قهرمانی فصل قبل قدم برداریم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391