برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بیگ زاده:همسترینگ پایم خونریزی کرد اما جای نگرانی ندارد

دوشنبه، ۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۱ — گل

هرچه که هست من به فال نیک میگیرم و با توکل به خدا برای هدفم تلاش می کنم.

هاشم بیک زاده

وقتی خبر مصدومیت دوباره هاشم بیگ زاده را شنیدیم نگران و ناراحت شدیم .
با بیگ زاده تماس گرفتیم تا از وضعیت مصدومیت این بازیکن زحمتکش که به طور مداوم برای استقلال و تیم ملی بازی می‌کند با خبر شویم.
مدافع استقلال و تیم ملی در همین رابطه به سایت گل گفت:همسترینگ پایم از داخل ۲سانتی متر خونریزی کرده است و مجبور شدم ۱۰ روز استراحت کنم و فیزیو تراپی کنم.
خدارا شکر مصدومیتم خیلی جدی نست و با استراحت به شرایط ایده آل میسم.
بیگ زاده در ادامه در مورد مصدومیتش گفت:من به طور مداوم برای استقلال و تیم ملی بازی کرده ام ومی توان گفت امسال خیلی کم استراحت کرده ام.اگرچه از این بابت خوشحالم اما خب نمی دانم این هم از بدشانسی من است یا خوش شانسی که این مصدومیت‌ها برایم به وجود می آید.
اما هرچه که هست من به فال نیک میگیرم و با توکل به خدا برای هدفم تلاش می کنم.
مدافع تیم ملی در پایان در مورد غیبتش دراستقلال و نگرانی قلعه نوعی از این موضوع گفت:
مرسی از امیر خان که به یاد من است اما باید بگویم که بودن یا نبودن من مهم نیست فقط دوست دارم که استقلال نتیجه بگیرد و به موفقیت برسد.
ما به امتیازات کامل بازی های عقب افتاده خودمان نیاز داریم و فکر می کنم با موفقیت در این بازی‌ها بتوانیم به کورس رقابت قهرمانی برگردیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391