برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علیرضا بیرانوند:سوشا دو سال نگذاشت من بازی کنم حالا نوبت من است

پنجشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۹ — گل

من هم ۳سال سختی کشیدم تا به اینجا رسیدم،برای من هم نیمکت نشینی سخت است اما خب در یک رقابت سالم باعث می شود گلر پیشرفت کند.

نفت تهران امسال از دو دروازبان خوب بهره می برد یکی در تیم ملی بزرگسالان بود و دیگری در تیم ملی امید حضور داشت.از همان اول می‌شد حدس زد که وجود ۲دروازبان بزرگ وخوب کنار خم مشکلساز است و بالاخره این اتفاق هم افتاد و پس از حاشیه های به وجو امده بالاخره سوشا مکانی نغمه جدایی از نفت را سر داد.

در همین رابزه با علیرضا بیرانوند پیرامون این مسئله و بازی های خوبش در نفت صحبت کردیم.

بازی با سپاهان؟

خیلی خوب شروع کردیم خیلی خوب بودیم اما بی تجربگی کردیم.وقتی با ۲گل از تیم بزرگ سپاهان جلو افتادیم و آنها هم ۱۰ نفره شدند فکر کردیم همه چیز تمام است.این در حالی بود که اقا یحیی چندین و چند بار تاکید کرد که آنها تیم بزرگی هستند و نباید اینطور باشد که فکر کنیم همه چیز تمام شده است.متاسفانه ما تمرکز خودمان را از دست دادیم.

در ادامه کار هم به سپاهانی‌ها فضا دادیم و آن اتفاقی که نباید می افتاد افتاد.

در واقع فوتبال روی بد خودش را به نشان داد واگرنه ما مستحق این باخت نبودیم.

برد شما باعث صدرنشینی شما می شد؟

بله این را می دانستیم و خیلی ناراحتیم که نتوانستیم قهرمانی نیم فصل را به دست اوریم.البته فاصله امتیازی ما با صدر خیلی کم است و به زودی صدر هم می رسم.

رقابت تو با سوشا باعث جدایی این بازیکن شده است؟

مت همیشه باهم رقابت سالم داشته ایم.من ۷سال است که در نفت حضور دارم و با این تیم از لیگ ۲ بوده ام.کسی هم به من کمک نکرده است.همه کارهای من را خود باشگاه انجام داده است.

من ناراحتم که سوشا نیست اما رقابت همیشه باید باشد.

در واقع ۲سال سوشا نگذاشت بازی کنم و میدان به من نرسید حالا هم شانس به من رو کرده و خدا کمک کرده ما بازی می کنیم.من دوست دارم سوشا باشد چون گلر خوبی است و او بود که باعث پیشرفت من شده است.

سوشا همیشه به من انگیزه داده و خیلی چیزها از او یاد گرفته ام.

خب سوشا اگر بماند که بازی به او نمی رسد؟

من هم ۳سال سختی کشیدم تا به اینجا رسیدم،برای من هم نیمکت نشینی سخت است اما خب در یک رقابت سالم باعث می شود گلر پیشرفت کند.

الگوی تو در گلری چه کسی است؟

ادوین وندر سار و ابراهیم میرزاپور در ایران از گلرهایی هستند که دوستشان دارم.

البته میرزاپور این آخری‌ها خیلی خوب بازی نکرد؟

خب مهم این بود که در جام جهانی همه قبولش داشتند و همیشه هم گلر خوبی بود اما این اواخر اشتباهانی در تصمیم گیری هایش داشت واگرنه الان هم می توانست در لیگ برتر بازی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391