برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر: از دیدار با روحانی خوشحالم

پنجشنبه، ۱۶ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۵۳ — قانون آنلاین

رئیس فدراسیون فوتبال جهانی عنوان کرد: ایران را فقط یک تیم ورزشی ندیدم بلکه عملکرد محیط زیستی را نیز به همراه دارد.

سپ بلاتر پس از حضور در موزه تنوع زیستی محیط زیست ایران گفت: از این حضور در ایران خیلی خوشحال هستم با خانم ابتکار دیدار داشتم اینجا تنها یک موزه تاریخی نیست بلکه یک موزه آموزشی است. ۱۲ سال قبل که به ایران آمدم اما این بار دید دیگری نسبت به محیط زیست و کشور ایران پیدا کردم.

وی افزود: خیلی خوشحالم با حسن روحانی منتخب مردم ایران دیدار کردم من تیم ایران را فقط ورزشی ندیدم آنها می‌توانند در عملکرد خود مسائل محیط زیست را نیز به همراه داشته باشند اینجا مسائل خوبی از میراث‌های محیط زیستی وجود داشت و این می‌تواند در کنار ورزش مسائل خوبی را به همراه داشته باشد.

بلاتر در مورد اینکه ایران می‌خواهد از نماد یوزپلنگ آسیایی استفاده کند، تأکید کرد: ما از این موضوع استقبال می‌کنیم خودم از نمایندگان کار در این موضوع بودم و ارزش این کار را به خوبی می‌دانم در بازار داغ بین‌المللی استفاده از این موضوعات می‌تواند خیلی خوب باشد. اینکه بخواهید از نماد جانوری حتی در لباس‌ها استفاده کنید مورد استقبال ما است.

رئیس فدراسیون جهانی وقتی در مورد مسئله خلیج فارس و نامگذاری برخی لیگ‌ها به نام جعلی خلیج ع ر ب ی به خانم ابتکار اعلام کرد این مسئله همان جایی هست که شما با برخی کشورهای عربی مشکل دارید؟! که ابتکار به بلاتر گفت دقیقا همین طور است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391