برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بلاتر وارد سالن شد، همه معترض بودند!

چهارشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۳ — فارس

رئیس فدراسیون جهانی فوتبال وارد سالن همایش علم و فوتبال شد.

مردم ازدحام شدیدی را در جلوی درب سالن خواجه ‌نصرالدین دارند و بی‌نظمی شدیدی در سالن برگزاری همایش علم و فوتبال وجود دارد. در حالیکه مسئولان با بلندگو اعلام می‌کنند که کسانی که کارت این مراسم را دارند در جلوی درب حضور داشته باشند اما ازدحام شدیدی در سالن وجود دارد.

*هادی آیت‌اللهی نایب‌ رئیس فدراسیون فوتبال بلافاصله پس از ورودی به این همایش با سیل عظیم اعتراض‌ها روبرو شد که در واکنش به این مسائل گفت: من اطلاعی از این موضوع ندارم و تازه به مراسم آمده‌ام اجازه بدهید با علیزاده صحبت کنم تا در اینباره به شما پاسخگو باشم.

*نادر فریادشیران از اینکه مسئولان اجازه ورود به او نداده بودند ناراحت بود، او خطاب به آیت‌اللهی گفت من مربی تیم ملی هستم و به من می‌گویند دعوتنامه‌ات کجاست؟

*بی‌نظمی بسیاری در سالن وجود دارد در حالیکه قرار بوده است ساعت ۱۷ این مراسم آغاز شود اما هم‌اکنون مردم زیادی پشت درب قرار دارند.

*در هنگامی که دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال خوزستان پخش می‌شد LCD مخصوص پخس این بازی تعبیه شده بود که جو سالن را به ورزشگاه تبدیل کرده بود.

*مهدی تارتار که در همایش حضور داشت در زمان پخش دیدار پرسپولیس و استقلال خوزستان هر زمانی که سرخپوشان موقعیتی را از دست می‌دادند ابراز ناراحتی می‌کرد.

*بازار عکس و امضا از فوتبالیست‌ها داغ است.

*در حالیکه مربیان خارجی به محل برگزاری همایش راه داده می‌شدند اما اجازه ورود به مهدی مناجاتی داده نشد.

*مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال هنگام ورود به سالن با سرعت از دست خبرنگاران و مربیان معترض فرار کرد و به داخل سالن رفت.

*هنگامی مربیان معترض به سمت غلامرضا بهروان رفتند که به او درباره برگزاری این مراسم اعتراض کنند، او اعلام کرد می‌خواهیم من کارت خود را به شما بدهم.

* سپ بلاتر برای سخنرانی وارد سالن برگزاری همایش شد.

*در حالیکه عکاسان در نظر داشتند از زمان ورود بلاتر به سالن عکس بگیرند و آن را پوشش بدهند با واکنش تند مأموران حراست مواجه شدند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391