برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

درخشان: امیدوارم به رئیس فیفا واقعیت‌های فوتبال را نشان داده باشیم

جمعه، ۱۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۴۱ — فارس

پیشکسوت فوتبال گفت: اگر برنامه‌ریزی بهتری صورت می‌گرفت همایش علم و فوتبال بهتر برگزار می‌شد.

حمید درخشان

حمید درخشان در خصوص برگزاری همایش علم و فوتبال گفت: به نظرم همایش خوبی بود از این بابت که بلاتر حضور داشت و یک سری اطلاعات خوب در زمینه فیزیولوژی و بدنسازی فوتبال در آن ارائه شد. هرچند که زمان آن خیلی کوتاه بود و شاید اگر در زمان بیشتری برگزار می‌شد می‌توانستیم از آن بهره‌های بیشتری ببریم.

این پیشکسوت فوتبال در خصوص حضور بلاتر در کشورمان و دستاوردهای این حضور هم ادامه داد: حداقل او از واقعیت فوتبال ما آگاه شد و می‌توانیم با توجه به اینکه به جام جهانی صعود کرده‌ایم از ایشان کمک بگیریم. به نظرم باید واقعیت‌ها را به او می‌گفتیم و نباید مسائل نمایشی در میان باشد. البته من امیدوارم که واقعیت‌ها به او نشان داده شده باشد چون اگر خلاف این موضوع اثبات شود خودمان عقب می‌مانیم همانطور که حریفان در گذشته از ما با ۶ گل می‌باختند اما الان ما به آنها می‌بازیم و این به همین دلیل است که خودمان را گول می‌زنیم و واقعیت‌ها را همواره پنهان می‌کنیم.

درخشان درباره ناهماهنگی‌های به وجود آمده در این همایش هم گفت: در برنامه‌ریزی اشکالاتی بود و شاید اگر برای حضور بیشتر مربیان و پیشکسوتان برنامه‌ریزی می‌شد بازدهی این مراسم بهتر بود. به نظرم طبقه‌بندی کردن حضور یک سری از افراد در این همایش خیلی کار واجبی بود. اگر با برنامه‌ریزی بهتری این همایش برگزار می‌شد دستاورد آن برای ما بیشتر بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391