برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بوناچیچ: من مقصرم؛ باشگاه می‌تواند هر تصمیمی در مورد من بگیرد

پنجشنبه، ۲ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۲ — ایسنا

سرمربی ذوب آهن گفت: با توجه به همه مشکلات، من مقصرم و باشگاه می‌تواند تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

لوکا بوناچیچ

&#۱۶۰;لوکا بوناچیچ در نشست خبری بعد از بازی با داماش، گفت: من چند سالی است که در فوتبال ایران کار می‌کنم. حداقل ۲۰۰ بازی را مربیگری کرده‌ام، ولی به یاد ندارم که در یک بازی اینقدر بازیکنان اشتباه کنند. امروز ما خیلی اشتباه کردیم. اشتباه پشت سر اشتباه.

سرمربی ذوب آهن در ادامه گفت: به داماش تبریک می گویم، ولی مشکلات ما کماکان وجود دارد. من شخصا از طرف بازیکنان ، از هواداران ذوب آهن معذرت می‌خواهم. با نتیجه‌ای که امروز رقم زدیم، هیچ کدام از ما لیاقت حضور در ذوب آهن را نداریم. همین الان هم ما مشکل داریم و می‌توانیم جزو کاندیداهای سقوط باشیم. من مربی با تجربه‌ای هستم. در چهار ماهی که من آمده‌ام هر کاری که کردم نشد. بازیکنان خوب و با تجربه ای داریم ، ولی این همه اشتباه پشت سر هم باور کردنی نیست. حتی امروز اگر یک تیم ضعیف‌تر از داماش هم روبروی ما قرار می‌گرفت ما را شکست می‌داد. این‌ها شاید باعث شود ما سقوط کنیم.

وی در ادامه گفت: من بارها گفتم که مسلمان بازیکن بسیار خوبی است، ولی او ذهنش در تهران است. باشگاه تصمیم خوبی گرفته تا هم به مسلمان کمک کند و هم به تیم ما. مسلمان می‌تواند در بهترین تیم‌های ایران بازی کند. من فکر می‌کنم با رفتن ایشان همه سود می‌کنیم. او بازیکنی است که کیفیت لازم را دارد. من تا زمانی که در ایران باشم حاضر نیستم که یک ریال به تماشاگر پولی بدهم. من به خیلی‌ها کمک می‌کنم، وقتی که بازی را با سه یا چهار گل واگذار می‌کنیم ، انتظار ندارم که من را تشویق کنند. با توجه به همه مشکلاتی که وجود دارد من مقصرم و به باشگاه اختیار لازم را می‌دهم که هر تصمیمی دوست دارد بگیرد.

بوناچیچ در پایان گفت: مشکلات ما مربوط به امروز یا دیروز نیست. ما ۱۴ امتیاز داریم ، حدود ۱۸ گل خورده‌ایم، ۱۵ گل را روی اشتباه خورده‌ایم . من نمی گویم که چه کسی مقصر است. من مقصرم، ولی هیچ وقت نمی‌خواهم توانایی‌های داماش را زیر سوال ببرم. آنها حق‌شان برد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391