برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فروزانی:توقع دایی از خودش بالاست

شنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۹ — مهر

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اول فصل اگر می‌گفتند پرسپولیس صدرنشین می‌شود، کمتر کسی قبول می‌کرد ولی ما هنوز از کار خودمان راضی نیستیم. حالا همه ما را آنالیز می‌کنند و به همین دلیل برای نیم فصل دوم دنبال شگردها و راه‌های جدید هستیم تا امتیارات لازم را کسب کنیم.

رضا فروزانی

رضا فروزانی در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس با بیان مطلب فوق اظهار داشت: ما از عملکرد خودمان رضایت کامل نداریم. دایی عادت دارد که همیشه از خودش توقع بالایی دارد و این را به سایرین و تیم انتقال می‌دهد. اگر می‌گویم راضی نیستیم با این تفکر است. ما می‌خواستیم حداقل دو امتیاز بیشتر از این داشته باشیم اما آیا در ابتدای فصل نگاه به پرسپولیس اینگونه بود؟

وی افزود: آیا کسی فکر می‌کرد پرسپولیس اینطور نتیجه بگیرد؟ شاید در خود خانواده پرسپولیس قرار گرفتن در جمع سه، چهار تیم ایده۰. آل بود اما پرسپولیس امروز در صدر جدول است. ما برای کسب قهرمانی دو امتیاز بیشتر از این می‌خواستیم. این یک تحول است که به سختی به دست آمده هر چند که شاید کمتر کسی از این سختی با خبر باشد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس که با سایت باشگاه پرسپولیس گفتگو می‌کرد، ادامه داد: در بازی با استقلال خوزستان شایسته پیروزی بودیم اما بازی بسته حریف و درخشش دروازه‌بان آنها مانع از این امر شد. تیم به شرایطی رسیده است که می‌تواند این دو امتیاز را جبران کند. البته باید بررسی کنیم و ببینیم برای کسب قهرمانی چند امتیاز لازم است. ما برای کسب امتیازات، استراتژی تعریف کرده‌ایم ولی فوتبال در بسیاری اوقات قابل پیش بینی نیست.

وی درباره اینکه با صدرنشینی پرسپولیس، تیم‌ها بیشتر به بازی بسته روی خواهند آورد و این می‌تواند کار را مشکل کند، خاطرنشان کرد: وقتی یک تیم بازی را می‌بندد، کار سخت می‌شود ولی ما بیکار ننشسته‌ایم. راه‌های مختلفی را برای گلزنی می‌رویم و دنبال راه‌های جدید هستیم. برای مقابله با بازی‌های بسته، سانتر از جناحین و استفاده از ضربات شروع مجدد، راهکارهای خوبی هستند و می‌بینید که در ضربات ایستگاهی موفق بودیم.

فروزانی افزود: روی ارسال‌ها و نفوذها هم موقعیت‌های خوبی ایجاد کردیم ولی باید روی استفاده بهتر از موقعیت‌ها کار کنیم. مدافعان ما سرزن هستند ولی همیشه از آنها می‌خواهیم در جریان بازی محتاط باشند و در جریان بازی، دفاع را رها نکنند چون وقتی حریف بسته بازی می‌کند، اگر یک گل هم بخورید کار سخت‌تر می‌شود.

وی تصریح کرد: الان هماهنگی بین بچه‌ها بیشتر شده است و خودباوری بهتری را نسبت به ابتدای فصل شاهد هستیم. اینها باعث می‌شود برای نیم فصل دوم امیدوارتر باشیم. بازیکنی مثل سید صالحی نشان داده است که در نیم فصل دوم می‌تواند بهتر عمل کند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در این خصوص اضافه کرد: در تمرینات روی یکسری ترفندهای جدید کار خواهیم کرد. بویژه که حالا خیالمان در کارهای دفاعی راحت‌تر شده است. همچنین در نقل و انتقالات دنبال نفراتی رفته‌ایم که بتوانند ابزارهای جدیدی را در اختیار ما بگذارند. مسائل مرتب در حال بررسی و آنالیز است و شاید درباره‌اش صحبت نشود اما چشم بسته وارد نیم فصل دوم نمی‌شویم.

وی همچنین یادآور شد: از سوی دیگر شک نداریم حریفان به طور جدی ما را آنالیز خواهند کرد. با این شرایط از بازی‌های خارج از خانه در نیم فصل دوم استقبال می‌کنیم. این درست است که برنامه بازی‌ها برای ما دشوارتر می‌شود اما بازی در خانه حریف این مزیت را دارد که باید کمی از بازی بسته خود دست بکشند و این به ما فرصت می‌دهد. از سوی دیگر روی شگردهای جدید برای گلزنی کار می‌کنیم.

فروزانی درباره اینکه، در هفته‌های ابتدایی از مثلث صادقیان، عالیشاه و خلعتبری زیاد صحبت می‌شد ولی در ادامه کارکرد آنها تغییر کرد، گفت: طبیعی است که در ابتدا، حتی وقتی که خلعتبری نبود، صادقیان و عالیشاه اینطور جلوی چشم نبودند. عالیشاه وقتی از چپ حرکت می‌کرد، یکی، دو نفر را مامور او می‌گذاشتند ولی حالا که پا به توپ می‌شود، سه، چهار بازیکن فقط برای مهار او می‌روند ولی این نفرات در جای خودشان، تاثیرشان را نشان می‌دهند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391