برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دایی باز هم به ضد فوتبال متهم شد، تشویق مجیدی

چهارشنبه، ۱۵ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۲ — تسنیم

هواداران تیم فوتبال استقلال خوزستان در نیمه اول بازی با پرسپولیس علی دایی را به ضدفوتبال متهم کردند

علی دایی

همزمان با آغاز نیمه اول بازی هواداران استقلال خوزستان با شعار ۴ تایی‌ها علیهپرسپولیس شعار دادند. آنها همچنین فرهاد مجیدی کاپیتان پیشین استقلال تهران را مورد تشویق قرار دادند.

* یک هوادار جانبازپرسپولیس که کنار نیمکت این تیم حضور داشت پرچم بزرگ «یاحسین» را در دست داشت و بارها این پرچم را تکان داد.

* در اواخر نیمه اول ادریس ترائوره بازیکن استقلال خوزستان روی زمین افتاد اما بازیکنانپرسپولیس بدون توجه به او به بازی ادامه دادند. این حرکت باعث شد تا هم بازیکنان استقلال اهواز به سمتپرسپولیسی‌ها حمله‌ور شوند و هم هواداران آبی‌پوش با شعار دایی ضدفوتبال اعتراض خود را نشان دهند. این اعتراض‌ها باعث شد تا هوادارانپرسپولیس هم متعاقبا علیه سهراب بختیاری‌زاده شعار سر بدهند.

* پیش از پایان نیمه اول این مسابقه و به دستور عبدالله ویسی ۲ بازیکن استقلال اهواز پشت نیمکت این تیم بدن‌های خود را گرم کردند.

* در اواخر نیمه اول عبدالله ویسی روی نیمکت نشست تا دستیارش کنار زمین حضور داشته باشد. البته ویسی که پس از سوت پایان بازی ساعت خود را نگاه می‌کرد تا نزدیک تونل با دستیاران خود مشغول صحبت کردن در خصوص شرایط بازی بود.

* بعد از پایان نیمه اول علی دایی به شدت از سوی هوادارانپرسپولیس مورد تشویق قرار گرفت.

*کریم باقری مربیپرسپولیس در طول ۴۵ دقیقه نیمه اول با وجود سردی هوا با یک پیراهن آستین کوتاه روی نیمکت این تیم حضور داشت.

* سیموئز، نیکو و مارکار آقاجانیان دستیاران کی‌روش در تیم ملی نیز با حضور در جایگاه ویژه به تماشای مسابقه نشستند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391