برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دقیقی: تراکتور خیلی زود صدر را پس می‌گیرد

شنبه، ۱۸ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۵۵ — قانون آنلاین

می توانستم دو یا سه گله بزنم اما رحمتی این فرصت را از من گرفت.در هر صورت خوشحالم که توانستم زننده تک گل تیمم در این بازی شوم.البته این گل حاصل تلاش همه بازیکنان تیم بود.

سعید دقیقی

کریم انصاری فر با یک پاس خوب او را در موقعیت گلزنی قرار داد تا گل مساوی تیم شان برابر استقلال را به ثمر برساند و تراکتور را از شکست نجات بدهد.سعید دقیقی مدعی است که می توانست بیشتر از یک بار دروازه استقلال را باز کند اما مهدی رحتی مانع از این اتفاق شد. این مهاجم رحمتی را ناجی آبی پوشان در این دیدار عنوان می کند.

با تساوی برابر استقلال هم که قهرمانی در نیم فصل دوم را از دست دادید؟

تساوی اصلا نتیجه عادلانه ای برای این دیدار نبود و تراکتور مستحق پیروزی بود.استقلال در این بازی خوش شانس بود که بازنده نشد.

خب اگر اینطور است چرا برنده بازی نشدید؟

چون استقلال دروازه بانی مثل رحمتی داشت.این تیم اگر رحمتی را نداشت ۴ تا ۵ گل از ما دریافت می کرد.اکثر توپ هایمان را رحمتی گرفت.ضمن اینکه گل بد و زود هنگامی هم دریافت کردیم.استقلال پس از به ثمر رساندن گل درصدد حفظ آن برآمد.خصوصا در نیمه دوم کاملا دفاعی بازی کرد و فقط تراکتور بود که حمله می کرد.طوری شده بود که مدافعانمان هم بازیسازی می کردند!

البته جو ورزشگاه هم خیلی کمک کرد تا نبض بازی را در اختیار بگیرید.قبول داری؟

قطعا همینطور بود.واقعا بهترین هوادران را داریم.با تشویق هایشان یک لحظه هم ما را تنها نگذاشتند و حسابی به تیم روحیه دادندوممنون تک تک شان هستم و ای کاش پیروز میدان می شدیم قهرمانی در نمی فصل دوم را به آنها هدیه می دادیم.شاهد بودید که با شدید شدن بارش باران هم آنها ورزشگاه را ترک نکردند.دیدن آن همه تماشاگر،انگیزه مان را دوچندان کرد

.با گلی که به ثمر رساندی توانستی خودت را به عنوان یکی از موثرترین بازیکنان این بازی حساس معرفی کنی.

می توانستم دو یا سه گله بزنم اما رحمتی این فرصت را از من گرفت.در هر صورت خوشحالم که توانستم زننده تک گل تیمم در این بازی شوم.البته این گل حاصل تلاش همه بازیکنان تیم بود.

البته بیشتر حاصل پاس خوب انصاری فرداینطور نیست؟

دقیقا همینطور است.پس از بازی بابت آن پاس خوب،از کریم تشکر کردم.امیدورام بتوانم در بازی های آینده برایش جبران و تلافی کنم.کریم یکی از بهترین دوستان من است و خوشحالم که این فصل در کنارش بازی می کنم.

اواخر بازی یک موقعیت مسلم گلزنی را از دست دادی.آیا پس حسرت از دست دادن آن موقعیت را نمی خوری؟

سعی کردم با یک ضربه از راه دور دروزاه را بازکنم اتفاقا موقعیت خیلی خوبی هم بود.اما ضربه ام را کمی بالا زدم.شاید اگرآنرا پایین تر می زدم،رحمتی نمی توانست مهارش کند.پرونده این بازی بسته شد و از این به بعد باید فکر نیم فصل دوم باشیم.

تراکتور در نیم فصل اوی خیلی پر نوسان ظاهر شد.آیا می توان امیدوار بود که در نیم فصل دوم این نوسانات را نداشته باشد؟

نوسان داشتیم چون هر هفته یکی از بازیکنان مان را به خاطر مصدومیت از دست می دادیم.اما دیدی که با این وجود هم یکی از شانس های قهرمانی بودیم واگر استقلال را شکست می دادیم قهرمان می شدیم.برای نیم فصل دوم و با اضافه شدن چند بازیکن،قدرت مان بیشتر می شود و خیلی زود صدر را از پرسپولس پس می گیریم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391