برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تغییر داور دیدار استقلال و سایپا به علت مصدومیت صالحی بود!

یکشنبه، ۱۲ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۱ — فارس

عضو دپارتمان داوری گفت: داور دیدار استقلال و سایپا به علت مصدومیتش تغییر کرد.

تیم استقلال و تیم سایپا

روز گذشته خبری روی سایت فدراسیون منتشر شد مبنی بر اینکه داوران بازی‌های امروز لیگ برتر معرفی شدند اما پس از چند دقیقه این خبر برداشته شدو همین مسئله شائبه‌هایی را به وجود آورد.

ابوطالب طاهریان عضو دپارتمان داوری در توضیح این مسئله به خبرنگار فارس گفت: ما برای دیدار استقلال و سایپا صالحی را به عنوان داور انتخاب کرده بودیم اما او در جریان انتخابات پایش پیچ خورد و همین موضوع باعث شد تا اعلام کند نمی‌تواند قضاوت کند.

وی ادامه داد:‌ به علت فشردگی مسابقات و اینکه بازی‌های جام حذفی و لیگ برتر را در پیش داریم مجبور شدیم داور دیدار تیم‌های تراکتورسازی و استقلال را برای این دیدار انتخاب کنید به همین دلیل فغانی را برای این بازی معرفی کردیم.

عضو دپارتمان داوری در خصوص خبری که از روی سایت فدراسیون برداشته شد، افزود: من اسامیرا که به مسئول سایت دادم گفتم تنها تا بازی‌های یکشنبه را روی سایت قرار دهد اما او اعلام کرد که به علت اینکه درگیر حضور سب بلاتر در ایران است تمام بازی‌ها را روی سایت گذاشتهچون در روزهای گذشته برای این موضوع وقتی نخواهد داشت. من هم پس از آن گفتم که این خبر را از روی سایت بردارد. خبر چند دقیقه بیشتر روی سایت نبود و افراد معدودی آن را دیدند.

طاهریان در مورد اینکه چه داوری را برای بازی استقلال و تراکتور انتخاب خواهند کرد،‌گفت: باید در این باره فکر کنیم. در این موقعیت‌ها هم دستمان خالی است. بازی‌ها فشرده است و داورانی که می‌توانند برای بازی‌های خاص قضاوت کنند زیاد نیستند. مثلا تورج حق‌وردی مینیسک پایش دچار آسیب‌دیدگی شد به هر حال تا آن زمان تصمیمی اتخاذ خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391