برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دنیل داوری؛خوش تیپ ،رشید و پر استرس

جمعه، ۲۴ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۳ — گل

داوری اولین بازی ملی اش را برای تیم ملی انجام می داد اما نکته ویژه آنجا بود که او اصلا دوست نداشت در اولین بازی ملی اش گل بخورد

دانیال داوری

بالاخره نوبت رونمایی از دنیل داوری در تیم ملی فرا رسید.او که یک بار در تایلند و یک بار مقابل کویت طعم نیمکت نشینی تیم ملی ایران را چشیده بود این بار سفر بیهوده ای از قلب اروپا به جنوب شرق آسیا نداشت و به جای رحمان احمدی در ترکیب اصلی قرار گرفت.
دنیل با آن لباس مشکی و قرمز آلمانی اش حسابی به چشم می آمد و درست هیبت یک گلر بوندس لیگایی را داشت.خوش تیپ ،رشید و یک سر و گردن بالاتر از همه اما سوال مهم اینجاست که آیا برای دروازه بان بهتر بودن اینها فاکتورهای تعیین کننده ای است؟
داوری امروز مضطرب بود و استرس از نگاه‌ها و رفتارش می بارید.او در صحنه ای که نکونام یک توپ معمولی را به کرنر فرستاد طوری از کاپیتان تشکر کرد که نکو پیش خودش فکر کرد گلی را نجات داده.یا در صحنه هایی که سید جلال و منتظری جلوی توپ خوابیدند تا دروازه دنیل تهیدید نشود آنقدر ممنون دارآنها شد که فکر می کردی اگر توپ از خط دفاع رد می‌شد حتما به تور می چشبید و بقیه از جمله خود دنیل باید تماشاگر این صحنه می شدند.
این استرس البته تا حدودی طبیعی بود. داوری اولین بازی ملی اش را برای تیم ملی انجام می داد اما نکته ویژه آنجا بود که او اصلا دوست نداشت در اولین بازی ملی اش گل بخورد و در تمام حرکاتش این خواسته مشهود بود .او حتی بعد از ثبت نتیجه سه بر صفر و در زمان زدن ضربه کاشته دقیقه ۹۵ تایلندی‌ها هم آنقدر دنبال این هدف بود که فکر می کردی دقیقه یک بازی است و این ضربه می تواند تعیین کننده باشد.
در نهایت دنیل به خواسته اش رسید چرا که هم خط دفاع تیم ملی روز خوبی را پشت سر گذاشت هم تایلند تیمی نبود تا استرس داوری را به اوج برساند.او در مجموع سه یا چهار واکنش داشت و در زمان نواخته شدن شوت های تایلندی های کم دقت درست همان جایی می ایستاد که شوت های تایلندی‌ها نشانه گرفته بود.دنیل البته یک بار از مهاجم تایلندی دریبل سرپا خورد که می تواند تنها نکته منفی کارنامه او در این بازی باشد اما در هر صورت تایلند نمی تواند ملاکی برای قضاوت درباره او و توانایی‌ها یا کاستی هایش باشد.باید او را در میدان های بزرگتر دید و به این نتیجه رسید که برای جام جهانی او مناسب تر است یا رحمان احمدی.
البته حالا یک سوال بزرگ هم در ذهن هواداران فوتبال و البته خود داوری و احمدی شکل گرفته است؛ا آیا امروز روز شروع حضور داوری در ترکیب اصلی تیم ملی بود و کی روش از ابتدا او را برای جام جهانی می خواسته یا ...؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391