برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دلخوری شدید خانزاده از معاوضه با مسلمان؛ من عروسک خیمه‌شب‌بازی بودم!

دوشنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۰ — قانون آنلاین

دلم از برخی اتفاقات گرفته و باور کنید دلم شکسته چون به حضرت عباس قسم می‌خورم برخی اوقات یک شب خواب راحت نداشتم. دوست داشتم خودم تکلیفم را برای تیم آینده روشن می‌کردم

محمد رضا خانزاده

معاوضه مسلمان با دو بازیکن پرسپولیس موجبات ناراحتی و دلخوری شدید این دو بازیکن را فراهم کرده است. خانزاده در واکنش به این انتقال حرف‌هایی زده که می‌تواند اصفهانی‌ها و تیم بعدی‌اش یعنی ذوب‌آهن را از دست او دلخور کند و مشکلاتی مثل مجتبی جباری برایش پیش بیاید. او به فارس گله کرده که چرا کسی نظرش را درباره این انتقال نپرسیده و با او مثل عروسک خیمه‌شب‌بازی برخورد شده.: «همه پول گرفتند و فقط به من پولی ندادند و بعد اعلام کردند که باید با بازیکن ذوب‌آهن معاوضه شوم. حتی از من نپرسیدند که آیا دوست داری این اتفاق بیفتد یا خیر. دوست داشتم تیم آینده‌ام را خودم انتخاب کنم. پس از حرف و حدیث زیاد و در حالی که من اعلام کردم دوست ندارم به شهرستان بروم اما به من گفتند باید این اتفاق بیفتد. بعد از اینکه همه چیز را قبول کردم همه چیز برعکس شد و گفتند ذوب‌آهن کنسل شد و باید به نفت بروی که من هم باز گفتم اشکالی ندارد ولی جالب اینکه در آن موقع به من اعلام کردند که برخی تیم‌ها به ما بی‌احترامی کردند و به تیم‌های بالای جدول بازیکن نمی‌دهیم. شاید ۲۰ یا ۳۰ نامه برخی تیم‌ها می‌خواستند برای به خدمت گرفتن من بزنند اما من ریش و قیچی را دست خود مسئولان پرسپولیس بدون اینکه یک ریال هم بگیرم، سپردم و حتی گفتم اشکالی ندارد به ذوب‌آهن هم می‌روم اما حق و حقوق نیم فصل من را بدهید بروم و انتهای فصل برگردم. پس از چند روزی که به اردوی تیم آمدم متوجه شدم جلسه‌ای با آذری گذاشتند و مسائلی پیش آمده که به من گفتند اولویت اول جذب رضا نوروزی است به همین دلیل من باز هم حرفی نزدم چون به من گفتند آماده باش تا به نفت بروی. نمی‌دانم دلیل این همه تغییرات چه بود. گلایه‌ای هم ندارم دوست داشتم با من بهتر برخورد شود. الان هم باید به ذوب‌آهن بروم که به این نظر احترام می گذارم اما قبل از این به نظرم عروسک خیمه شب بازی شده بودم و این برای یک جوان خوب نیست. خانزاده مدعی شد که حتی یک ریال هم نگرفته: «یک ریال نگرفتم تیم ملی را از دست دادم و در شرایطی که می‌توانستم به جاهای بهتری برسم الان وضعیتم این طور شد که دست به دست چرخیدم. واقعا ناراحتم من وقتی به پرسپولیس آمدم بزرگترین ریسک زندگی‌ام را کردم قرارداد همه شاید یک میلیارد بود و قرارداد من صد میلیون. آن هم در بهترین شرایط ممکن بودم که خیلی‌ها من را می‌خواستند و همه را مدیون خدای بزرگ بودم چون بدون نام و نشان و به عشق پرسپولیس و قلبم به این تیم آمدم. من آرزو می‌کنم پرسپولیس قهرمان شود ولی دلم از برخی اتفاقات گرفته و باور کنید دلم شکسته چون به حضرت عباس قسم می‌خورم برخی اوقات یک شب خواب راحت نداشتم. دوست داشتم خودم تکلیفم را برای تیم آینده روشن می‌کردم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391